Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 8

Pietų Korėjai smogus taifūnui Hinnamnor, žuvusiųjų skaičius išaugo iki 10

10 žmonių žuvo po to, kai Pietų Korėją užklupęs galingiausias per pastaruosius metus taifūnas smogė pietinei šalies daliai, užtvindė kelius, pastatus ir sukėlė žemės nuošliaužas.

Trečiadienį Centrinis nelaimių valdymo ir saugumo štabas pranešė, kad dėl pirmadienį ir antradienį praūžusio taifūno "Hinnamnor" žuvo 10 žmonių ir du dingo be žinios, pranešė Pietų Korėjos naujienų agentūra "Yonhap".

Septyni žuvusieji buvo rasti užtvindytoje požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje daugiabučių komplekse pietrytiniame Pohango mieste, o dar du žmonės, kurie taip pat buvo įstrigę automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo išgelbėti gyvi, pranešė agentūra.

Manoma, kad septynios aukos buvo įkalintos po žeme, kai bandė perkelti savo automobilius, nes smarkios liūtys užtvindė Pohango miestą, kuris buvo viena iš labiausiai nuo taifūno nukentėjusių teritorijų.

"Gelbėtojai, ieškodami likusių aukų, atlieka automobilių stovėjimo aikštelės nusausinimo operaciją, tačiau mažai tikėtina, kad bus rasta daugiau išgyvenusiųjų", - pranešė "Yonhap".

Trečiadienį labiausiai nukentėjusiose vietovėse toliau buvo vykdomos paieškos ir gelbėjimo operacijos, o valdžios institucijos pranešė, kad du žmonės vis dar laikomi dingusiais be žinios.

Trečiadienį buvo patvirtinta dar viena mirtis Pohange, o dar vienas žmogus žuvo Gjongdžu mieste, kur nuošliauža palaidojo namą, pranešė valdžios institucijos.

Trečiadienį buvo pranešta apie devynias mirtis po to, kai antradienį Pohange žuvo 70-metė moteris, kurią potvynis nuplovė.

"Al Jazeera" korespondentas iš Pohango Robas McBride'as teigė, kad daugiausia kritulių iškrito šioje teritorijoje, o taifūnas padarė ir daug žalos.

"Kadangi vanduo čia kyla taip greitai - deja, būtent čia matėme daugiausia aukų, įskaitant grupę žmonių, kurie, atrodo, buvo požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, bandydami ištraukti savo automobilius ir buvo tiesiog užklupti kylančio vandens greičio", - sakė jis.

Hinnamoras privertė daugiau nei 4700 žmonių palikti savo namus ir ieškoti saugumo, taip pat sugriovė apie 12 000 namų ir pastatų. Beveik 90 000 namų ūkių visoje šalyje neteko elektros energijos, tačiau iki trečiadienio ryto daugumai vartotojų elektros tiekimas buvo atkurtas, pranešė valdžios institucijos.

Taifūnas kilo po rugpjūčio mėnesį sostinės Seulo apylinkėse iškritusių rekordinių kritulių, kurie sukėlė didelius potvynius ir nusinešė mažiausiai 14 gyvybių.

Keturi iš žuvusiųjų per rugpjūčio potvynį Seule - didžiausią per daugiau nei 100 metų - nuskendo, kai jų butus rūsiuose užliejo potvynio vanduo, pranešė valdžios institucijos.

Tarp nukentėjusiųjų - neįgali moteris ir paauglys, kuriuos potvynio vanduo įkalino jų buto rūsyje.

Reaguodama į visuomenės pasipiktinimą dėl mirčių, Seulo metropolijos valdžia pareiškė, kad planuoja atsikratyti mažyčių požeminių būstų, vadinamų "banjihas" ir vaizduojamų "Oskarą" pelniusiame filme "Parazitas".

Vietos valdžios institucijos pareiškė, kad nebeišduos statybos leidimų tokiems namams ir palaipsniui panaikins esamus rūsius ir pusrūsius.

Oficialiais duomenimis, tokiuose butuose gyvena apie 200 000 šeimų, kurios sudaro apie 5 proc. visų Seulo būstų.

Tikroji žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau