Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Spalio » 25

Kolumbija - staigūs potvyniai Cesare nusinešė 1 žmogaus gyvybę ir paveikė 4500 šeimų

Naktį iš 2022 m. spalio 22 d. į 23 d. Cezario departamente Kolumbijoje dėl staigaus potvynio žuvo mažiausiai vienas žmogus ir du dingo be žinios.

Nuo potvynio nukentėjo apie 4 500 namų ūkių (apie 15 000-20 000 žmonių) Boskonijos savivaldybėje departamento šiaurės vakaruose. Departamento vyriausybė pranešė apie didelę žalą San Martino, Nueva Esperanza, Cañahuate, El Instituto ir El Paraiso rajonuose. Vyriausybė taip pat patvirtino, kad dėl potvynio žuvo mažas vaikas. Vietos žiniasklaida pridūrė, kad dar mažiausiai 2 žmonės laikomi dingusiais be žinios.

"Potvynis buvo toks didelis, kad nušlavė transporto priemones. Ši situacija yra keista ir beprecedentė, Cezario vyriausybė analizuos problemos priežastis", - sakė Cezario vyriausybė.

Boskonijos meras Eduolfo Villar Estrada sakė, kad potvynio vanduo pasiekė 1,5 metro gylį. Jis paskelbė nepaprastąją padėtį, paaiškindamas, kad "ekstremalioji situacija yra plataus masto, o savivaldybės reagavimo pajėgumai yra nepakankami. Paskelbėme viešąją nelaimę, o reagavimo komanda jau dirba vietoje. Prašau žmonių vienybės ir solidarumo kovojant su šiuo gamtos reiškiniu."

Césaro vyriausybės sekretorius Eduardo Esquivel spalio 23 d. lankėsi Boskonijoje, kad įvertintų potvynio padarytą žalą.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanala:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau