Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 9

Vyras nori kūdikio, o moteris negali. Ar vyras turėtų išvykti, ar yra kitų galimybių?

Vyras nori turėti vaiką, jis nori tęsti gimdymą, jam tai labai svarbu. Ir tada paaiškėja, kad moteris negali gimdyti, todėl taip ir atsitiko, tai yra jos sveikata. Tada yra galimybė, kad moteris gali, bet nenori. Ką daryti vyrui? Ar jis turėtų išvykti, ar pasilikti? Apžvelgsiu keletą situacijų.

Pirmasis atvejis - kai moteris negali gimdyti dėl sveikatos būklės. Čia yra daugiau galimybių. Vyras gali įsivaikinti, o jei vyras nori tęsti giminę, jis gali tai padaryti per surogatinę motinystę. Taigi yra galimybių. Taigi vyras neturėtų išvykti.

Taip, pasitaiko įvairių situacijų, tačiau laikui bėgant tokios problemos išsprendžiamos lengviau ir paprasčiau. Technologijos ir mokslas žengia į priekį. Taigi, jei moteris fiziškai negali gimdyti, čia yra galimybių ir galima palikti šeimą nepaliestą ir niekur nesikreipti.

Antrasis atvejis - kai moteris atsisako gimdyti. Ji nenori vaikų. Na, reikia žiūrėti į žmogų, jei jam svarbiau vaikai, geriau palikti. Tai normali situacija. Nenormalu, kad žmonės neaptarė šių dalykų pirmaisiais santykių mėnesiais.

Sutikite, keista būti santykiuose trejus metus ir tik tada paklausti vienas kito: "Ką manai apie vaikus?" Tokius klausimus reikia spręsti krante. O jei žmonių nuomonės skiriasi, požiūriai nesutampa, tuomet neverta tęsti santykių. Juk vaikai yra tikrai svarbus ir esminis klausimas, turintis įtakos žmonių gyvenimui.

Jei žmonės sutaria, problemų neturėtų kilti. Jei jie abu nenori, tuomet gyvenkite kartu. Jei jie abu to nori, taip pat nėra jokių problemų. Net jei kas nors turi sveikatos problemų, mokslas padės jums susilaukti kūdikio. Ne tai, kad jis turės abiejų tėvų genų, ne tai, kad jis bus bent jau vieno (globotinio).

Bet kokiu atveju, niekada nėra gera mintis išvykti iš karto. Visada galima diskutuoti ir ieškoti kompromisų bei sprendimų. Ypač jei žmonės iš tiesų nori vaikų, nes jei nori, vadinasi, juos mylės. Nesvarbu, kaip vaikas pateko į šeimą, kieno genus jis turi, jis gaus meilę ir rūpestį. Yra daug pavyzdžių, kai tai puikiai pasiteisino ir visi buvo patenkinti.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau