Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugsėjo » 10

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: "Žvaigždžių vartai" netrukus pasirodys gatvėse

Artėja rugsėjo vidurys, kurio pradžia daugeliui jautriai nusiteikusių žmonių ir analitikų kelia visą eilę niūrių pranašautojų - ekonominių, pandeminių, karinių ir pan. Ir nors daugelis sąmokslo teorijų šalininkų tikisi pasaulio pabaigos kaip tik per Roš Hašaną, Krzysztofas Jackowskis naujame vaizdo klipe sako, kad rugsėjo mėnesį apokalipsė dar neįvyks, kad viskas dar priešakyje ir kad lapkričio mėnesį visur bus įrengti "apvalūs metaliniai įrenginiai", labai primenantys Žvaigždžių vartus: 

Su netolima ateitimi man dabar stipriai asocijuojasi tarsi įtrūkęs akmuo pasaulinio plano sienoje, kuri metodiškai statoma jau maždaug trejus metus. Lapkritį matau visuotinį sukilimą kažkurioje šalyje, kažkur į pietus nuo Lenkijos. Vengrija, Rumunija, galbūt Balkanai.  

Kils dideli protestai ir sukilimas, į kurį pakils visa tauta. Šis sukilimas bus susietas su tuo, kas vyksta, - tauta kažkaip susiorganizuos ir kils sukilimas. 

Ją sukels kai kurie nauji apribojimai, kurie Europoje bus pradėti taikyti žiemos pradžioje ir vėlyvą rudenį. Apribojimai nebus tokie patys, kaip per du ankstesnius maro laikotarpius - juos bus sunku net pavadinti apribojimais. Tai bus tam tikros naujos taisyklės dėl tam tikro selektyvumo.

Negaliu pasakyti, su kuo šios taisyklės bus susijusios - su naujuoju maru, ekonomika, energetikos padėtimi. Tačiau iš tiesų žmonėms bus įsakyta eiti į darbą rotacijos principu: iš pradžių vieni žmonės dvi savaites eis į darbą, o kiti liks namie, paskui šalys pasikeis, o už tai, kad šie žmonės dvi savaites bus namie, o kai kurie iš jų tik dirbs - šie žmonės gaus pinigų iš valstybės ar vietos valdžios.

Pirmasis sukilimas, kuris, mano nuomone, yra pirmoji įtrūkusi plyta sienoje, kils lapkričio mėnesį mažoje šalyje ir bus kaip nors numalšintas. Tačiau šis sukilimas atvers akis daugeliui žmonių kitose šalyse - šis sukilimas pirmą kartą parodys, kad žmonės masiškai gali pasipriešinti tam, kas vyksta. Tai nereiškia, kad viskas tuoj pat sustos, tačiau situacija bus pakankamai stipri, kad pažadintų žmones.

Sukilimas šioje šalyje sukels baimę, kad panašūs dalykai gali pasikartoti kitose šalyse, o tai privers sunerimti ir mūsų vyriausybę. Šis sukilimas bus tarsi šviesos spindulys nevilties rūke, tarsi pirmoji vėlyvą rudenį atskrendanti lašiša, kuri mums praneša, kad pasaulinis planas kažkaip sugedo. Tačiau ar jis visiškai nutrūks, dar anksti spręsti. 

Nuolat stebiu savo jausmus Lenkijai ir dabar matau, kad esame ties susijungimo su kita valstybe riba. Mums bus tarsi pasakyta, kad tai vis dar dvi atskiros valstybės, tačiau bus sukurta tam tikra sąjunga. Po to Lenkija bus administraciniu požiūriu padalinta - apie tai perspėjau jau daugelį metų. 

Kitas dalykas, kurį matau ir kurio niekas negali suprasti, yra kažkokie vienetai, kurie vėlyvą rudenį bus pradėti naudoti visose šalyse.  Tai bus kažkokie didžiuliai apvalūs geležiniai vartai, kurie bus pastatyti virš visų svarbių kelių. Jie turės tam tikrą nuotolinį poveikį arba užmegs kontaktą su praeinančiais žmonėmis. 

Negaliu suprasti, kokie bus šie vienetai. Jie bus laikomi labai svarbiais. Galbūt tai bus susiję su naująja pandemijos banga, o galbūt bus kas nors kita.  Tačiau atrodo, kad šie įrenginiai sunaudos labai daug srovės, nes, pradėjus juos masiškai naudoti, kils problemų dėl elektros energijos. 

Kai kuriuos žmones kažkas paveiks perėjus metalinius lankus. Kai kuriems padidės kraujospūdis, kai kurie vems. Ir tada kalbama apie naujos ligos atskleidimą. Apskritai, tai keistas metas, ir kai visa tai įvyks, tikriausiai geriau būti kur nors viduryje miško nei mieste.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.02.2023 laikas 20:50 Valgykite vabalus: stebėkite didelio didinimo vikšrų užkandžius, vikšrų miltus ir viso vikšro mikroskopijos nuotraukas iš laboratorijos

Įvairių formų vikšrai dabar parduodami žmonėms vartoti kaip dalis nesąžiningos "klimato kulto" beprotybės, kuri apsimeta, kad jei pakankamai žmonių valgys vabalus, mes pakeisime orus. Prisisekite "saugos" diržus.... ir skanaus....

Skaityti daugiau

03.02.2023 laikas 19:04 Bulvių sultys tavo sveikatai

Pats tinkamiausias laikas gydytis bulvių, sultimis - tai laikas nuo liepos iki vasario mėnesio, kai bulvėse yra daug vertingų ir naudingų medžiagų. O vėliau jose susikaupia kenksminga medžiaga solaninas.

Skaityti daugiau

02.02.2023 laikas 21:58 J. Baidenas sako, kad klimato kaita žmonijai kelia didesnę grėsmę nei branduolinis karas

JAV prezidentas Joe Baidenas (Joe Biden) pareiškė, kad klimato kaita žmonijai kelia didesnę grėsmę nei branduolinis karas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

02.02.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai "Skanios paprastos burokėlių salotos kiekvienai dienai": lengvai, greitai ir nebrangiai pagaminamos (galite patiekti net vakarėliui)
Stebėtinai skanios ir paprastos burokėlių salotos "kiekvienai dienai". Tai labai paprastas, greitas ir nebrangus patiekalas. Dažnai jį gaminu darbo dienomis ir net patiekiu per šventes! Išbandykite - jums tikrai patiks....

Skaityti daugiau

02.02.2023 laikas 20:09 Receptai | Patiekalai "Paimu pusę puodelio jogurto, kiaušinių ir 10 minučių": subtilūs kepiniai arbatai iš įprastų ingredientų (dalinuosi receptu)
Labai skanų ir švelnų keksiuką arbatai gaminu iš pačių paprasčiausių ingredientų. Jis toks minkštas, kad tirpsta burnoje! Man tai geriausias keksiukų receptas. Išbandykite - jums patiks! Dalinuosi šiuo receptu su jumis....

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau