Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugsėjo » 10

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: "Žvaigždžių vartai" netrukus pasirodys gatvėse

Artėja rugsėjo vidurys, kurio pradžia daugeliui jautriai nusiteikusių žmonių ir analitikų kelia visą eilę niūrių pranašautojų - ekonominių, pandeminių, karinių ir pan. Ir nors daugelis sąmokslo teorijų šalininkų tikisi pasaulio pabaigos kaip tik per Roš Hašaną, Krzysztofas Jackowskis naujame vaizdo klipe sako, kad rugsėjo mėnesį apokalipsė dar neįvyks, kad viskas dar priešakyje ir kad lapkričio mėnesį visur bus įrengti "apvalūs metaliniai įrenginiai", labai primenantys Žvaigždžių vartus: 

Su netolima ateitimi man dabar stipriai asocijuojasi tarsi įtrūkęs akmuo pasaulinio plano sienoje, kuri metodiškai statoma jau maždaug trejus metus. Lapkritį matau visuotinį sukilimą kažkurioje šalyje, kažkur į pietus nuo Lenkijos. Vengrija, Rumunija, galbūt Balkanai.  

Kils dideli protestai ir sukilimas, į kurį pakils visa tauta. Šis sukilimas bus susietas su tuo, kas vyksta, - tauta kažkaip susiorganizuos ir kils sukilimas. 

Ją sukels kai kurie nauji apribojimai, kurie Europoje bus pradėti taikyti žiemos pradžioje ir vėlyvą rudenį. Apribojimai nebus tokie patys, kaip per du ankstesnius maro laikotarpius - juos bus sunku net pavadinti apribojimais. Tai bus tam tikros naujos taisyklės dėl tam tikro selektyvumo.

Negaliu pasakyti, su kuo šios taisyklės bus susijusios - su naujuoju maru, ekonomika, energetikos padėtimi. Tačiau iš tiesų žmonėms bus įsakyta eiti į darbą rotacijos principu: iš pradžių vieni žmonės dvi savaites eis į darbą, o kiti liks namie, paskui šalys pasikeis, o už tai, kad šie žmonės dvi savaites bus namie, o kai kurie iš jų tik dirbs - šie žmonės gaus pinigų iš valstybės ar vietos valdžios.

Pirmasis sukilimas, kuris, mano nuomone, yra pirmoji įtrūkusi plyta sienoje, kils lapkričio mėnesį mažoje šalyje ir bus kaip nors numalšintas. Tačiau šis sukilimas atvers akis daugeliui žmonių kitose šalyse - šis sukilimas pirmą kartą parodys, kad žmonės masiškai gali pasipriešinti tam, kas vyksta. Tai nereiškia, kad viskas tuoj pat sustos, tačiau situacija bus pakankamai stipri, kad pažadintų žmones.

Sukilimas šioje šalyje sukels baimę, kad panašūs dalykai gali pasikartoti kitose šalyse, o tai privers sunerimti ir mūsų vyriausybę. Šis sukilimas bus tarsi šviesos spindulys nevilties rūke, tarsi pirmoji vėlyvą rudenį atskrendanti lašiša, kuri mums praneša, kad pasaulinis planas kažkaip sugedo. Tačiau ar jis visiškai nutrūks, dar anksti spręsti. 

Nuolat stebiu savo jausmus Lenkijai ir dabar matau, kad esame ties susijungimo su kita valstybe riba. Mums bus tarsi pasakyta, kad tai vis dar dvi atskiros valstybės, tačiau bus sukurta tam tikra sąjunga. Po to Lenkija bus administraciniu požiūriu padalinta - apie tai perspėjau jau daugelį metų. 

Kitas dalykas, kurį matau ir kurio niekas negali suprasti, yra kažkokie vienetai, kurie vėlyvą rudenį bus pradėti naudoti visose šalyse.  Tai bus kažkokie didžiuliai apvalūs geležiniai vartai, kurie bus pastatyti virš visų svarbių kelių. Jie turės tam tikrą nuotolinį poveikį arba užmegs kontaktą su praeinančiais žmonėmis. 

Negaliu suprasti, kokie bus šie vienetai. Jie bus laikomi labai svarbiais. Galbūt tai bus susiję su naująja pandemijos banga, o galbūt bus kas nors kita.  Tačiau atrodo, kad šie įrenginiai sunaudos labai daug srovės, nes, pradėjus juos masiškai naudoti, kils problemų dėl elektros energijos. 

Kai kuriuos žmones kažkas paveiks perėjus metalinius lankus. Kai kuriems padidės kraujospūdis, kai kurie vems. Ir tada kalbama apie naujos ligos atskleidimą. Apskritai, tai keistas metas, ir kai visa tai įvyks, tikriausiai geriau būti kur nors viduryje miško nei mieste.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau