Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 11

Ką dovanoja vaikai, išskyrus motinystės laimę?

Štai gimsta kūdikis: apkabina mamą, šypsosi, ir ji laiminga. Ko daugiau reikia? Tačiau vaikai gali dovanoti daug daugiau, nei vien motinystės laimę.

Jie rūpinasi savo tėvais. Mama grįžo iš parduotuvės, padėjo krepšį ant grindų ir nusiauna batus, o mažoji mamą pasitinka. Ji laiko savo pareiga paduoti mamai šlepetes, ją apkabinti ir pabučiuoti. O paskui virtuvėje padeda išpakuoti pirkinių krepšį. Abi kartu gamina vakarienę, o kai mažoji su mama susėda prie stalo, ji rūpinasi mama, paduodama tai servetėlę, tai šaukštą. „Reikia gerai maitintis“, – rūpinasi mažoji, paduodama mamai duonos gabalėlį. Rūpinimasis štai ką vaikas dovanoja tėvams.

Vaikai yra geriausi savo tėvų draugai ir pagalbininkai. Mama mezga naują megztinį, o mažasis padeda išvynioti kamuolį. Tėtis virtuvėje taiso čiaupą, mažasis irgi dalyvauja, padavinėja įrankius. Jie sunkūs, bet juk tėčiui reikia pagalbos. Paskui sudėlioja juos į vietą, į specialią dėžę. Kai mama plauna indus, mažasis padeda juos šluostyti. Reikėtų pažymėti, kad virtuvėje gerokai sumažėjo puodelių ir lėkščių, kai vaikai ėmė padėti. Bet užtat tėtis nupirko naują servizą. Puiku – atsirado naujų, gražių indų.

Vaikai – naujų žinių šaltinis. Kasdien stebėti vaikų elgesį – kaip tai įdomu! Jie savo elgesiu taip skiriasi nuo suaugusiųjų, kad atrodo visiškai kitokiomis nuostabiomis būtybėmis. Tyrinėdami vaikų elgesį, stebėdami juos, skaitydami knygas ir straipsnius apie ugdymą ir psichologiją, tėvai sužino daug pačios įvairiausios įdomios informacijos. Suaugusiesiems vaikai reikalingi tam, kad išmoktų kitaip pažvelgti į pasaulį, išmoktų mąstyti, analizuoti ir lyginti, sužinotų naujų dalykų apie save, vaikus ir apie žmogų apskritai.

Vaikai suteikia jėgų ir žvalumo. Grįžusi iš darbo pavargusi mama sužinojo, kad mažasis serga. Norėtųsi prisėsti ir pailsėti, bet reikia paimti vaiką ant rankų, pamatuoti temperatūrą, paskaityti pasaką. Ir kas nuostabiausia bei keisčiausia – ji pajuto, kad šiuose rūpesčiuose jai tapo lengviau – rūpinimosi berniuku dėka nuovargis praėjo.

Vaikai sugrąžina į vaikystę. O sekančią dieną namuose buvo labai smagu – žaidė slėpynėmis, kai tėtis grįžo namo. Vaikai žaidimą išgyvena labai aistringai, o savo emocijas perteikia tėvams. Ir paaiškėja, kad žaidimas teigiamai veikia psichiką, sumažina nuovargį. Reiškia, suaugusiems irgi reikia žaidimų. Tačiau kaip žaisti be vaikų? Juk tik mažyliai gali nesunkiai atitraukti savo tėvus nuo kasdienių reikalų, lengvai numalšinti rūpesčių sukeltą įtampą ir sugrąžinti į vaikystę.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau