Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugsėjo » 13

Nostradamas išpranašavo, kad karalius Karolis III atsisakys sosto

Mišelis de Nostredamas (Michel de Nostredame), prancūzų astrologas, gydytojas ir laikomas aiškiaregys, geriausiai žinomas kaip Nostradamas, išpranašavo, kad karaliaus Karolio III valdymas bus trumpas ir saldus, kaip teigiama naujoje jo pranašysčių interpretacijoje.

Aiškiaregys, kuris, be kita ko, numatė Hitlerio iškilimą, Didįjį Londono gaisrą, Džono F. Kenedžio nužudymą ir Rugsėjo 11-osios teroro išpuolius, taip pat išpranašavo, kad karaliaus Karolio jauniausias sūnus princas Haris gali užimti sostą.

Nostradamo parašytame veikale "Century 8 Quatrain 97" jis kalbėjo apie "didžiųjų galių" kaitą ir "karalystės, kuri nebeauga".

Apie tai praneša MSN: Autorius ir pagrindinis Nostradamo ekspertas Mario Readingas teigė, kad 1555 m. parašytose mįslingose eilutėse aiškiaregys išpranašavo tikslius karalienės mirties metus. 

M. Readingas rašė apie Nostradamo eilėraščius ir rašė: "Preambulėje teigiama, kad karalienė Elžbieta II mirs apie 2022 m., sulaukusi maždaug devyniasdešimt šešerių metų, t. y. penkeriais metais trumpiau nei jos motina." 

Anot Readingo, kai Nostradamas vienoje savo poemoje paminėjo žodžius "Salų karalius", astrologas turėjo omenyje tai, kad didžioji Britų Sandraugos dalis atsiskirs valdant karaliui Karoliui III. 

Jis taip pat teigė: "2022 m., kai princas Čarlzas užims sostą, jam bus septyniasdešimt ketveri metai, tačiau tam tikros dalies Didžiosios Britanijos gyventojų priešiškumas jam po skyrybų su Velso princese Diana vis dar išlieka." 

Pasak Readingo, karalius Čarlzas bus priverstas atsisakyti sosto dėl savo amžiaus, o po to sostą perims tam tikras asmuo, iš kurio niekada nebuvo tikimasi, kad jis valdys sostą. "Jį pakeis žmogus, kuris niekada nesitikėjo tapti karaliumi" 

Sakė Readingas: "Ar tai reiškia, kad princas Viljamas, kuris tikėjosi tapti tėvo įpėdiniu, jau nebesitiki?" Autorius paminėjo, kad jei princas Viljamas neperims sosto, tuomet pagal nutylėjimą karaliumi taps princas Haris.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau