Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 13

Po potvynių Nepale žuvo 5 žmonės, 10 dingo be žinios

Po didelių potvynių Nepalo Darčulos rajone žuvo mažiausiai 5 žmonės, 10 dingo be žinios. Tuo tarpu kaimyninėje Utarakhando valstijoje Indijoje, Pithoragarho rajone, per potvynius žuvo mažiausiai vienas žmogus.

Darchula, Nepalas

2022 m. rugsėjo 9 d. Naugado ir Mahakalio savivaldybėse Darčulos rajone po smarkių liūčių išsiliejo Lasku ir Mahakalio (dar vadinamos Šardos, Sardos arba Kalio) upės, pranešė vietos žiniasklaida. Taip pat pranešta apie nuošliaužas.

Nepalo nacionalinės nelaimių rizikos mažinimo tarnybos (NDRRMA) duomenimis, 42 namai buvo visiškai sugriauti, o dar 9 apgadinti per potvynius. Žiniasklaidos duomenimis, taip pat buvo sugriauti mažiausiai du tiltai.

Rugsėjo 12 d. duomenimis, žuvo penki žmonės, dar 10 žmonių laikomi dingusiais be žinios. Buvo sužeista vienuolika žmonių. Penkis sužeistuosius iš Naugado išgelbėjo Nepalo kariuomenės sraigtasparnis. Darčulos policija pranešė, kad paieškos ir gelbėjimo operacijoje dalyvauja policijos ir kariuomenės būriai.

Utarakhandas, Indija

Darčula yra netoli sienos su Indijos Utarakhando valstija, kurioje potvyniai taip pat užfiksuoti Pithoragarho rajone. Vietos valdžios institucijos pranešė, kad vienas žmogus žuvo, o apie 30 namų buvo apgadinti arba sugriauti.

Rugsėjo 11 d. nukentėjusiose vietovėse lankėsi Utarakhando vyriausiasis ministras Puškaras Singhas Dhami. Vyriausiasis ministras pažadėjo nukentėjusiems žmonėms suteikti finansinę pagalbą apgyvendinimui, maistui ir drabužiams.

Rugsėjo 12 d. Pithoragarh policija įspėjo gyventojus vengti Kali upės, nes jos vandens lygis viršijo pavojingą lygį ir gali išlikti aukštas.

Tikroji žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau