Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Rugsėjo » 14

Negyvas kuprotasis banginis išplautas į krantą Mendocino apygardoje, Kalifornijoje

Jau trečią kartą šiais metais Mendocino apygardoje į krantą išplautas negyvas banginis. Vakar ryte netoli Fort Braggo aptiktas negyvas kuprotasis banginis.

Fort Bragge gyvenanti Elaine Tavelli ėjo pakrantės taku, kai apačioje pastebėjo akivaizdžiai kuprotojo banginio skerdeną.

Tavelli papasakojo, kad važiavo dviračiu Fort Braggo pakrantės taku, kai pamatė kitus, rodančius į gyvūną. Pro ją praėjo du reindžeriai, kurie taip pat patvirtino, kad gyvūnas buvo kuprotasis banginis.

Nusprendėme nenurodyti tikslios gyvūno buvimo vietos, kad neatkreiptume pašalinių žmonių dėmesio, kol jūrų biologai ir mokslininkai nustatys, kaip toliau elgtis su banginiu.

Vienas iš pagrindinių vizualinių požymių, kad gyvūnas yra kuprotasis banginis, yra akivaizdžios pilvo raukšlės - lygiagrečios linijos, einančios nuo gyvūno burnos dugno iki bambos, leidžiančios plėstis gerklei, kai maitinantis į ją patenka jūros vanduo.

2022 m. gegužės 17 d. netoli Jag Handle valstybinio rezervato Fort Bragge į krantą išplautas retas banginis su snapu.

2022 m. liepos 29 d. Portugalijos paplūdimyje netoli Mendocino pakrantės miestelio negyvas kašalotas buvo išmestas į krantą.

Sarah Grimes, Nojos nelaimės centro koordinatorė, mums sakė, kad šiuo metu jos komentarai yra riboti, tačiau patvirtino gavusi pranešimų apie negyvą banginį.

Šis kuprotasis banginis aptiktas Fort Braggo vandenyse praėjus savaitei po to, kai Point Rėjaus nacionalinėje jūros pakrantėje, maždaug 150 km į pietus nuo Fort Braggo, buvo rasta negyva kuprotojo banginio motina. Šiuo metu atliekama skrodimo ekspertizė ir tyrėjai bando nustatyti banginio mirties priežastį.

Nors kuprotojo banginio mirties priežastis dar nenustatyta, mokslininkai nustatė, kad laivų smūgiai yra pagrindinė palei Ramiojo vandenyno pakrantę migruojančių banginių žūties priežastis. Pasak laikraščio "San Francisco Chronicle", mokslininkai ir gamtosaugininkai ragina konteinerinius laivus ir naftos tanklaivius, kurie naudojasi pakrante kaip laivybos keliu, savanoriškai sumažinti greitį, kad vandenyne gyvenantys žinduoliai turėtų laiko pasitraukti iš kelio.

Kuprotieji banginiai apima daug porūšių, įskaitant Kalifornijos/Oregono/Vašingtono, gyvenančius šiaurinės pakrantės vandenyse. Nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos atlikta analizė rodo, kad prie mūsų pakrantės gyventojų skaičius kasmet auga 8,2 proc.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau