Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Rugsėjo » 14

Vakarų Australijoje kengūra užmušė žmogų

Pietiniame Vakarų Australijos regione užpuolus naminėms kengūroms mirė pagyvenęs vyras.

Sekmadienio vakarą medikai buvo iškviesti į vyro namus Redmonde, netoli Albanio, po to, kai 77 metų vyrą su sunkiais sužalojimais rado giminaitis.

Policija buvo iškviesta į pagalbą po to, kai kengūra tapo agresyvi ir trukdė medikams pasiekti sužeistą vyrą, kuris tragiškai mirė įvykio vietoje.

Policija mano, kad tai buvo jaunesnis nei 12 mėnesių laukinis gyvūnas, kuris buvo laikomas kaip naminis gyvūnėlis.

Kengūra kėlė nuolatinę grėsmę gelbėtojams, todėl atvykusiems pareigūnams teko panaudoti šaunamuosius ginklus, kad ją numarintų", - sakė policijos atstovas spaudai.

Gelbėjimo tarnybos dar nepateikė informacijos apie vyro sužalojimus.

Bus parengta ataskaita koroneriui.

Išpuolis įvykdytas Redmonde, 27 km į šiaurės vakarus nuo Albanio.

Tai pirmas mirtinas kengūros užpuolimas Australijoje per 86 metus.

Paskutinis mirtinas išpuolis įvyko 1936 m., kai 38 metų medžiotojas Williamas Crookshankas bandė išgelbėti savo du šunis iš kengūrų grumtynių Hillstone, vakarinėje Naujojo Pietų Velso dalyje.

Jis patyrė žandikaulio lūžį, didelius galvos sužalojimus ir vėliau ligoninėje mirė.

Pietiniame regione gyvena vakarinė pilkoji kengūra, kuri gali sverti iki 70 kg ir būti 97-223 cm ilgio nuo galvos iki uodegos.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau