Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 16

Ką daryti, kai tau per 40 metų ir gyvenime turi viską, išskyrus vyrą?

Kaip rasti žmogų santykiams...

Taigi jums reikės atlikti 9 veiksmus:

1. Kodėl? Visiškai paprastas atsakymas į klausimą: "Kam tau reikia vyro?

Jei jums reikia, kad kas nors patvirtintų, kad jūs vis dar Oh-oh-go, arba, norite paįvairinti savo laisvalaikį, nes nuobodu "liesas" vyras, arba reikia "žaismingas šunelis" įdomus - kas gali uždrausti jums? Kitaip tariant, motyvas gali būti bet koks. Daug svarbiau, kad jis būtų nuoširdus.

Vienintelis motyvas "kodėl ir dėl ko" yra jūsų nuoširdus (tikrasis) motyvas, kuris atsiskleidžia tam tikru būdu. Į klausimą atsakykite bent 16 kartų stulpeliais. Po kiekvieno atsakymo užduokite sau papildomą klausimą: Kodėl?

Atsikratyti vienatvės ir nuobodulio (kam?)

  1. Kad gyvenimas būtų geresnis (kam?)
  2. Būti laimingesniems (kodėl?)
  3. Jausmų stoka (kam?)
  4. Pavargote užmigti vieni (dėl ko?)
  5. Pratęsti jaunystę (kam?)
  6. Ir taip toliau...

Esmė yra nustatyti tikrąjį motyvą, kitaip jūsų motyvai konfliktuos, susidarys "dviejų kiškių" situacija, kur vienas kiškis - matomas (kuris yra sąmoningas ir nori turėti omenyje), o antrasis kiškis - nematomas (nesąmoningas motyvas, kuris yra pasąmonėje). Esmė ta, kad nesugausite nė vieno kiškio.

Jei kažkas nepavyksta, tikriausiai turite du tikslus, kaip du kiškiai, tik vienas kiškis yra matomas, o kitas nematomas (nesąmoningas). Na, juk negalite atsiskirti ir vienu metu gaudyti abiejų triušių, ar ne?

Jei negalite pagauti matomo kiškio, vadinasi, nematomas kiškis veda jus kartu. Kai suprasite savo tikrąjį tikslą (nežinomą), nematomas kiškis pasireikš, taps matomas. Nuo tada jis jums nebėra problema. Tai, kas sąmoninga, mums nekelia grėsmės. Jums beliks nustatyti savo tikslų prioritetus, paskirti sau pagrindinį kiškį.

2. Apibūdinkite ir nupieškite (mintyse arba popieriuje) norimą žmogų, visiškai atitinkantį ankstesniame punkte pateiktą atsakymą.

Įtraukite visas detales - nuo išorinių (aukštas, gražus, atletiško kūno sudėjimo šviesiaplaukis vyras) iki asmeninių (amžius, išsilavinimas, veikla, pomėgiai...).

Trys pagyvenusios moterys katalikės kalbasi kavinėje prie kavos puodelio. Pirmieji pasigyrimai: mano sūnus jau yra klebonas, kai jis įeina, visi sako "tėveli". Antrasis giriasi: mano - kardinolas. Kai jis įeina, visi sako: "Jo Eminencija!" Trečiasis sako: "Mano sūnus yra šešių pėdų ūgio gražuolis striptizo šokėjas. Kai jis įeina, visi sako: "Dieve mano!!!"

3. ištirkite, kokios moterys domina šį vyrą.

Pavyzdžiui, jei esate nuobodus, įsižeidęs, į didįjį verslą pasinėręs geležinis "kalavijų karalienės" perkrautas intelektualas, užduokite sau klausimą: kodėl jis būtų toks "laimingas"? Kitaip tariant, pagalvokite, kuo galėtumėte būti įdomūs minėto tipo vyrams? Ar tai, ko norite, sutampa su tuo, ką realiai galite pasiūlyti ir (arba) pateikti?

Išsamiai aprašykite, aprėpkite visus galimo kandidato "ant sosto" numatomo vyro parametrus: pagrindiniai parametrai - amžius, kūno tipas, plaukų spalva, intelektualinis-paprastas-pasaulėžiūrinis-karalius-svajotojas, dirbantis ar einantis tik į sporto salę ir grožio saloną? Kokio amžiaus turite atrodyti, kad pritrauktumėte tokį vyrą?

Šiuo atveju nėra labai svarbu, ar teisingai atitinkate aprašymą, ar ne. Svarbu tai, kad tipas gali neatitikti jūsų asmeniškai, ir jūs patys būsite įsitikinę, kad jums netinka.

4. Sąžiningai atsakykite į du klausimus. Ar esate tarp tų, kurie susidomėtų tokiu žmogumi? Jei ne, ar galėtumėte pakoreguoti savo parametrus taip, kad patektumėte į jo troškimų ratą?

Supraskite, kad, pavyzdžiui, tikėtina tokia situacija: iš pradžių aprašote neegzistuojantį idealą, kad jo nerastumėte. Nors sąmoningai teigiate, kad jos ieškote. Tačiau jūs turite "aukštą kartelę". Taigi jūs persekiojate tai, ko nėra, ir turite galimybę teigti, kad, kaip sakoma, tikrų vyrų jau seniai nebėra.

To priežastis gali būti nesąmoninga santykių baimė. Ir baimės priežastis - fono neigiama patirtis, baimė, kad jūs "nesate formatas" ir pan., kiekvienu atveju būtina ištirti, nes nėra vienodų ir standartinių priežasčių.

5. Neprivalomas punktas tiems, kurie į abu ankstesnio punkto klausimus atsakė "ne". Grįžkite prie 2 punkto, supaprastinkite žmogaus įvaizdį, kad 4 punkte bent jau atsakytumėte "taip" į antrąjį klausimą, bet tuo pat metu jis ir toliau visiškai atitiktų jūsų kodėl.

Supaprastinti įvaizdį įmanoma tik tada, jei perprasite galimą santykių baimę ir išsiaiškinsite baimės priežastis. Žinoma, ne šiaip sau, čia reikalingas psichoterapinis darbas, ir konkrečiai trimis lygmenimis.

Pavyzdžiui, jūs padidinote jo amžių arba sumažinote jo statusą iš oligarcho į verslininko. Jūs pakeitėte (sumažinote) jo ūgį, leidote jam nuplikti (neišsigąskite, kalbu apie nuplikusius brutalus. Tačiau jis vis tiek turėtų atitikti pagrindinį pirmojo punkto kriterijų "kodėl". Nereikia savęs versti prievarta imti tai, kas "neverta".

6. Neprivalomas punktas tiems, kurie į 4 punkto antrąjį klausimą atsakė "ne". Tiksliai nustatykite, kaip per protingą laiką sugriežtinti savo parametrus, ir tai padarykite.

Pavyzdžiui, jei manote, kad jūsų vyrui (kurį apibūdinote) trūksta anglų kalbos įgūdžių, išmokite to arba pasitaisykite. Arba vietoj akinių (pavyzdžiui, nešiojate akinius) įsidėkite kontaktinius lęšius. Numeti (priaugti) keletą kilogramų svorio. Prisijunkite prie sporto salės. Pasididinkite / sutrumpinkite plaukus, pakeiskite garderobą ir t. t.

7. Išspręskite bet kokius vidinius blokus, kurie gali trukdyti jums užmegzti santykius (traumos, gimdymo scenarijai, ribojantys įsitikinimai ir pan.). Visa tai atrasite patys, dirbdami su mano algoritmu.

8. Suraskite vietą (-as), kur tokie vyrai yra susikūrę lizdus, kur jie būriuojasi.

9. Atsidurkite toje vietoje ir elkitės pagal situaciją.

Taigi laukimas prie oro jūros nepadės. Moters sveikata ir išvaizda nėra begalinė. Kai viduje nuspręsite, kad "viskas beprasmiška, nėra tinkamų vyrų" ir panašiai, gamta jus išjungs iš "tinkamų" moterų gretų, atsiprašau už tiesmukiškumą. Kitaip tariant, senatvė ateis dar greičiau, nei galėtų. Veido tempimas ir lūpų bei antakių ryškinimas nebus svarbus, nebent tam, kad supykdytumėte draugus, jog ryte einate į darbą (ar pasivaikščioti), o vakare - į tuščią butą ir šaltą lovą.

Galiu jums padėti, jei rimtai ketinate atidėti senatvę ir (arba) nenorite visą likusį gyvenimą skirti suaugusiems vaikams ir (arba) darbui ir (arba) verslui. Ketinkite dar porą dešimtmečių gyventi visavertį gyvenimą tik dėl savęs. Pakilkite nuo kompiuterio/rūkalo/plokštės ir užsiimkite savimi, savo kūnu, siela ir moteriška laime.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau