Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 19

Kaip ir kodėl moterys pritraukia "netinkamus" vyrus?

Mažai tikėtina, kad kas nors iš mūsų svajotų apie santykius su agresyviu ar nepagarbiu, šaltu, priklausomu ar silpnu vyru. Tačiau realybėje moterys su tokiais susitikinėja, kur tik bepažvelgsi. Kaipgi taip atsitinka, kad jos svajoja apie vienus, o santykius kuria su visai kitais?

Konsultacijose moterys man dažnai užduoda klausimą iš serijos: „Kodėl aš nuolat pritraukiu vieno ir to paties tipo vyrus, nors iš tikrųjų norėčiau užmegzti santykius su visai kitokiais? Klausimas labai įdomus. Išsiaiškinkime.

Pradėsiu nuo to, kad, mano nuomone, išsireiškimas „aš pritraukiu“ čia ne visai tinka. Reikalas tas, kad moteris nieko nepritraukia, ji pati atkreipia dėmesį į tam tikrus vyrus iš tų, kuriuos sutinka savo gyvenimo kelyje. Ji juos pastebi ir stengiasi atkreipti jų dėmesį, nustodama kreipti dėmesį į visus kitus. Tarsi tie vyrai turėtų kažkokį ypatingą ženklą, išskiriantį juos iš aplinkui tvyrančio pilko fono. Suveikia kažkoks signalas: „Man reikia būtent šito!“

Tokiu būdu klausimas „kodėl mes pritraukiame ne tuos?“ pavirsta klausimu „kodėl mes pasirenkame ne tuos?

Yra psichologinių tyrimų, kurie paaiškina šį mechanizmą. Pasirodo, partnerius esame linkę rinktis pagal jų panašumą į mūsų šeimos narius ar šeimos istoriją. Pavyzdžiui, jei gyvenome priklausomybes kenčiančioje šeimoje, mus patrauks žmogus su tokia pačia asmenybės struktūra. Arba jei vienas iš šeimos narių dažnai rodydavo agresiją, visiškai gali būti, kad atkreipsime dėmesį būtent į tokį partnerį. Ne todėl, kad mums tai labai patiko, o todėl, kad mums tai pažįstama. Mes žinome, kaip su tokiais žmonėmis užmegzti santykius ir kaip tuose santykiuose išgyventi. O tai, ko nepažįstame, ko nematėme vaikystėje, atrodo nesaugu, mums visiškai neaišku, ką tokioje nežinomoje situacijoje daryti, kaip gyventi.

Tokius žmones pasirenkame be jokių klaidų, mes akimirksniu nuskaitome jų žodines ir neverbalines apraiškas ir identifikuojame jas kaip žinomas, pažįstamas, savas, artimas. Dabar aišku, kodėl tam tikri vyrai išsiskiria iš visos juos supančios masės – mes tokio tipo vyrus atpažįstame. Šitokiu būdu vienos moterys visada „pritrauks“ narkomanus, kitos – skriaudikus, trečios – emociškai šaltus, nutolusius vyrus ir pan. Priklausomai nuo to, kas kam pažįstama iš vaikystės.

Be to, šeimoje viešpatavę santykiai tampa savotiška norma suaugusiai moteriai. Būtent dėl to nėra ribų, filtrų, kurie tokių žmonių neįleistų į moters gyvenimą. Moteris tiesiog negali pripažinti šių vyrų pavojingais ar netinkamais. Dėmesys nukreipiamas į atpažįstamus elgesio modelius, o filtras nesusiformuoja.

Dar viena populiari priežastis, kodėl moterys dažnai pasirenka „ne tuos“ – žema savivertė. Viduje tai skamba kaip „normalus vyras niekada į mane neatkreips dėmesio“. Tokios moterys labai aiškiai jaučia savo neatitikimą tam tikram idealui. Jos užkelia vyrą ant pjedestalo ir tuo pat metu visiškai nuvertina save. Mintys, kad „aš neverta meilės, gerų santykių“ ir „aš kažkokia ne tokia, nepakankamai gera/graži/protinga…“ neleidžia netgi pažvelgti tų vyrų, kurie tai moteriai patinka, kryptimi.

Toks požiūris į save taip pat ateina iš vaikystės. Iš pradžių taip su mergaite elgėsi jai reikšmingi suaugusieji, o vėliau ir pati pradėjo taip elgtis su savimi.

Ką daryti?

Pirmiausia būtų neblogai patyrinėti, kaip veikia jūsų vyro pasirinkimo mechanizmas. Ką būtent jūs renkatės su maniakės užsispyrimu? Ar šie vyrai turi bendrų bruožų? Į ką atkreipiate dėmesį? Kas atrodo patraukliausia?

Paskui pagalvokite, ar yra panašumų tarp šių vyrų ir jūsų šeimos, kurioje užaugote? Kokį elgesį jie demonstruoja? Ką iš šeimos narių jie jums primena?

O toliau išplėskite savo pasirinkimo diapazoną. Sąmoningai atkreipkite dėmesį į tuos vyrus, kuriuos anksčiau ignoravote, ir suteikite jiems šansą. Jei problema susijusi su žema saviverte, padirbėkite su ja ir pakeiskite savo požiūrį į save.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau