Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 19

Kanados liberalų partijos užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad Covid-19 vakcinos nėra 100 proc. veiksmingos

Kanados liberalų partijos užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad Covid-19 vakcinos nėra 100 proc. veiksmingos; 6 kartus daugiau paskiepytų žmonių patenka į intensyviosios terapijos skyrių ir 5 kartus daugiau hospitalizuojama

Liberalai, vadovaujami tirono Justino Trudeau (Justin Trudeau), žinojo, kad priimdami sprendimus ir imdamiesi veiksmų dėl vakcinos "Covid-19" visiškai suklydo.

Neseniai Kanados liberalų partijai parengtoje birželio mėn. ataskaitoje patvirtinta, kad "vakcinos nesumažina hospitalizacijų ir mirčių tarp jaunesnių nei 60 metų žmonių".

Nepriklausomi aukščiausio lygio tyrėjai įvertino Ontarijo vyriausybės duomenis. Ekspertai padarė išvadą, kad Covid-19 vakcinos nėra 100 proc. veiksmingos užkertant kelią infekcijai ir hospitalizacijai net ir atlikus pakartotinius skiepus. Jie nepritaria tam, kad ir toliau būtų vykdomos masinio skiepijimo kampanijos, įsakymai, pasų reikalavimai ir kelionių apribojimai bet kokio amžiaus žmonėms.

Ar COVID-19 vakcinos apsaugo nuo infekcijos ir hospitalizacijos?

  • Visiška vakcinacija neapsaugo nuo infekcijos ir hospitalizacijos. Net ir visiškas skiepijimas su stiprinamuoju skiepu neapsaugo nuo infekcijos ar hospitalizacijos.

Kokios yra paskiepytų ir nepaskiepytų atvejų ligoninėse tendencijos?

  • 2021 m. balandžio viduryje, kai mažiau nei 3 % kanadiečių buvo visiškai paskiepyti, dauguma atvejų ligoninėse buvo neskiepyti. 2022 m. sausio viduryje, kai 77 % kanadiečių buvo visiškai paskiepyti, ligoninėse buvo daugiau paskiepytų atvejų nei nepaskiepytų.

Ar šiuo metu (2022 m. birželio 3 d.) intensyviosios terapijos skyriuose ir ligoninėse yra daugiau paskiepytų ar nepaskiepytų atvejų?

  • Šiuo metu intensyviosios terapijos skyriuose yra 6 kartus daugiau paskiepytų nei nepaskiepytų atvejų, o ligoninėse - 5 kartus daugiau paskiepytų nei nepaskiepytų atvejų. 

Ataskaitoje daroma išvada:

Atsižvelgiant į šioje ataskaitoje pateiktus statistinius duomenis, reikia iš naujo įvertinti visuomenės sveikatos politikos priemonių, tokių kaip masinio skiepijimo kampanijos, įgaliojimai, pasai ir kelionių apribojimai, tinkamumą šiuo SARS-CoV-2 etapu. Ontarijo visuomenės sveikatos biuro (Public Health Ontario, PHO), Kanados visuomenės sveikatos agentūros (Public Health Agency of Canada, PHAC) ir aukščiausio lygio mokslinių žurnalų duomenys rodo, kad vakcinos neapsaugo nuo infekcijos ar hospitalizacijos.

Ontarijo duomenys rodo, kad šiuo metu skiepijimas mažai keičia jaunesnių nei 60 metų asmenų hospitalizacijos ir mirties atvejų skaičių. Be to, kadangi yra žinoma nepageidaujamų reiškinių rizika ir nežinomas ilgalaikis poveikis, į tai reikia atsižvelgti rengiant vakcinų politiką.

Šioje PHO ir PHAC ataskaitoje ištirti empiriniai įrodymai nepagrindžia tolesnio masinio skiepijimo programų, įpareigojimų, pasų ir kelionių draudimų visoms amžiaus grupėms. Veikiau būtų protinga taikyti tikslingesnį ir ekonomiškai efektyvesnį metodą, orientuotą į didelės rizikos grupės skiepijimą, atsižvelgiant į galimą individualią su vakcina susijusių nepageidaujamų reiškinių riziką.

Toliau pateikiama visa ataskaita, kurią gavo Steve Kirsch:

Study Prepared for the Libe... by Jim Hoft

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau