Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 22

Niokojantys potvyniai Nigerijoje nusinešė 98 gyvybes

Džigavos valstijos valdžios institucijos pranešė apie dar šešis žuvusiuosius per potvynius, kurie toliau niokoja šiaurės vakarų valstijos bendruomenes.

Tai įvyko praėjus vos trims dienoms po to, kai Džigavos policija pranešė, kad per potvynius žuvo dar 29 žmonės. Nuo antradienio valstijoje dėl pražūtingų potvynių žuvo 98 gyventojai.

Džigavos valstijos nepaprastųjų situacijų valdymo agentūros (SEMA) pirmininkas Sani Babura, kuris patvirtino, kad žuvo šeši žmonės, apgailestavo, kad potvynis valstijoje pasiekė grėsmingą lygį.

Jis sakė, kad nuo potvynių nukentėjusių vietovių kasdien daugėja, o tai, pasak jo, dar labiau pablogino padėtį.

Sani teigė, kad žūtys įvyko dėl potvynių, smarkaus lietaus ir žaibų, ir pridūrė, kad iki šiol nukentėjo mažiausiai 57 000 žmonių.

Jis sakė, kad daugiau kaip 100 000 žmonių buvo priversti palikti savo namus, o kai kurie iš jų gyvena 49 stovyklose, kurias valstijos vyriausybė įsteigė perkeltiesiems asmenims suteikti pastogę.

"Dėl potvynių sunaikintos žemės ūkio paskirties žemės, kelių ir kitos infrastruktūros, šiuo metu vyksta vertinimas ir bus paskelbti statistiniai duomenys, tačiau žala yra didžiulė", - sakė SEMA vadovas.

Tačiau jis patikino, kad agentūra, bendradarbiaudama su Nacionaline nepaprastųjų situacijų valdymo agentūra (NEMA) ir kitais partneriais, dirba 24 valandas per parą, kad padėtų nukentėjusiesiems.

Nuo rugpjūčio pradžios per potvynius valstijoje žuvo mažiausiai 83 žmonės, įskaitant vaikus ir moteris.

Potvyniai taip pat pakenkė valstijos infrastruktūrai, nes dėl erozijos kai kurie keliai buvo atkirsti, todėl vietiniai gyventojai buvo priversti ieškoti alternatyvių kelių, kuriais galėtų pasiekti savo kelionės tikslą.

Nigerijos hidrologinių paslaugų agentūra (NIHSA) neseniai patvirtino, kad Džigawa valstija labiausiai nukentėjo nuo dalį šalies teritorijos užklupusių potvynių.

Ji pranešė, kad nukentėjo 16 valstijos vietinių administracinių teritorijų ir kad rugsėjo 7 d. duomenimis, žuvo daugiau kaip 72 žmonės, sugadintas turtas, pragyvenimo šaltiniai ir infrastruktūra.

NIHSA kreipėsi į įvairių valstijų valdžios institucijas ir Federalinę sostinės teritoriją (FCT) prašydama imtis būtinų priemonių, kad būtų išvengta pastarųjų metų potvynių grėsmės.

Agentūros teigimu, Nigerijoje šiuo metu yra pats potvynių sezono įkarštis, todėl vyriausybė, ypač valstijų ir vietos savivaldos lygmeniu, turi paspartinti ir suintensyvinti pastangas, kad savo regionuose užkirstų kelią susijusioms nelaimėms.

Agentūra teigė, kad beveik visos 36 valstijos ir FCT patyrė vienokius ar kitokius potvynius, ir įspėjo, kad Nigerio ir Benue upės pradėjo kilti, nes Nigerija yra žemiausioje devynių valstybių Nigerio baseino vietoje.

Konkrečiai ji paprašė 13 valstijų, kurios yra Nigerio ir Benue upių baseine, valdžios institucijų imtis tinkamų priemonių ir sustiprinti pasirengimą, kad būtų sušvelnintas galimų potvynių ir su jais susijusių nelaimių poveikis.

Nukentėjo Kebbi, Nigerio, Adamavos, Tarabos, Benue, Nasaravos, Kogi, Edo, Deltos, Anambros, Kryžminės upės, Riverso ir Bajelsos valstijos.

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau