Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 26

Priežastys, kodėl kai kurie vyrai palieka moteris po 40 metų

Jie gyveno ramų gyvenimą. Šeima, vaikai, kaip ir visi kiti. Atrodė, kad didelių ginčų nebus, bet staiga paaiškėjo, kad vyras nori išvykti. Nori palikti moterį, reikalauja skyrybų. Kodėl taip atsitinka? Kas motyvuoja taip besielgiančius vyrus? Manau, kad kiekviename amžiuje gali būti įvairių priežasčių. Kalbant apie keturiasdešimtmečius vyrus, taip pat yra ypatumų, apie kuriuos šiandien kalbėsime šiame straipsnyje.

Pirmoji priežastis. Pakankamai banalu, vyras tik laukė akimirkos, kai vaikai išeis iš namų. Kai kurie vaikai palieka namus sulaukę aštuoniolikos, kai kurie dar anksčiau, kai kurie šiek tiek vėliau. Keturiasdešimtmečius ir penkiasdešimtmečius tėvus paprastai galima palikti ramybėje. Ir tada vyras supranta, kad vaikams tai nebeturės įtakos, galite išeiti.

Ir suprantama, kad vyras apie tai yra galvojęs anksčiau. Tačiau mintis apie vaikus jį sustabdė. Juk keturiolikos ar šešiolikos metų vaikai tikrai gali gyvai ir neigiamai reaguoti į tėvo išvykimą. O kai jie patys išeis iš namų, tada jau nebebus taip susirūpinę ir bus pakankamai suaugę, kad tai priimtų ir suprastų.

Antroji priežastis. Vyras mano, kad moteris yra apribojimas. Tiesą sakant, dažnai taip ir būna. Moteris draudžia daug dalykų ir daro tai taip dažnai, kad net nepagalvoja, jog tai kažkas nenormalaus. Niekur neikite su draugais, nekeiskite darbo, neleiskite pinigų, nepradėkite naujo hobio. Moteris dažnai prisiima už viską atsakingos moters vaidmenį, todėl ji stengiasi kontroliuoti visus veiksmus šeimoje.

Ir akivaizdu, kad vyras tikrai nenori to matyti visą likusį gyvenimą. Todėl jis nusprendžia, kad geriau gyventi vienam. Galite dažniau bendrauti su draugais ir pažįstamais, galite bet ką pasiimti namo. Galite rūpintis savo pomėgiais ir niekas nepasakys, kad tai kvaila. Kad būtų geriau užsiimti verslu ir pan.

Beje, tai trečioji priežastis. Juk moteris gali būti ne tik apribojimas, bet ir stresas. Kai vyrui trisdešimt metų, jis mano, kad gali priprasti prie šio streso. Mano, kad moteris pasikeis ir pan. Dar vienas ginčas: "Nieko, aš su tuo susitaikysiu."

Bet štai jau keturiasdešimt metų, o moteris vis dar kelia kasdienį stresą. Būtent šiame amžiuje tampa aišku, kad situacija santykiuose nepasikeis. Taigi vyras nusprendžia išvykti. Ir net jei visą likusį gyvenimą teks gyventi vienam, tai bus geriau nei su žmogumi, kuris dėl bet kokios priežasties kasdien kelia jums stresą.

Patinka, rašykite komentarus, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau