Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 26

Potvyniai Naujajame Pietų Velse, Australijoje

Nuo 2022 m. rugsėjo 22 d. Australijos Naujojo Pietų Velso (NSW) dalis užklupo smarkios liūtys, dėl kurių keliose valstijos dalyse kilo potvyniai. Valstybinės avarinės tarnybos (NSW SES) atliko daugiau kaip 40 gelbėjimo operacijų dideliame vandenyje. Naujojo Pietų Vakarų Velso policija pranešė, kad dėl potvynio Vidurio Vakarų regione žuvo vienas žmogus.

Rugsėjo 24 d. Naujojo Pietų Vakarų Velso policija pranešė, kad Tullamore, netoli Parkeso, valstijos vidurio vakarų regione, Genareno upelyje, kurį užliejo potvynio vanduo, automobilyje buvo rastas berniuko kūnas.

Keturi automobilio keleiviai ištrūko ir sugebėjo įsikibti į medžius, kol buvo išgelbėti ir nugabenti į ligoninę. Tragiško atsitikimo metu automobilyje įstrigo penkiametis berniukas, kol jis atsidūrė po vandeniu. Vėliau toje pačioje vietoje buvo užlietas antras automobilis, tačiau jo keleiviai nenukentėjo.

Naujojo Pietų Velso valstijos VJVS duomenimis, rugsėjo 22 d. visoje valstijoje dėl lėtai judančios žemo slėgio sistemos prasidėjo smarkios liūtys. Australijos meteorologijos biuro (ABM) duomenimis, per 48 valandas iki rugsėjo 23 d. Meldrume esančioje meteorologijos stotyje iškrito 370 mm kritulių. Per 24 valandas iki rugsėjo 23 d. Lovannoje netoli Coffs Harboro iškrito 186 mm, o Woolie Beach netoli Graftono - 149,8 mm kritulių.

Rugsėjo 22 d. Naujojo Pietų Velso valstijos nepaprastųjų situacijų tarnybos komisaras Carlinas Yorkas sakė, kad Naujojo Pietų Velso nepaprastųjų situacijų tarnybos tebėra labai užimtos vakarinėje ir pietinėje valstijos dalyse.

"Daug kitų upių sistemų ir miestų patiria potvynius. Atlikome 49 gelbėjimo darbus ir išnagrinėjome 543 pagalbos prašymus", - sakė ji.

"Gelbėjimo operacijų, kai žmonės lieka įstrigę savo automobiliuose, vis daugėja. Dar kartą primename, kad žmonės stebėtų kelių būklę ir, jei pasitaiko potvynio paveiktas kelias, priimtų saugų sprendimą, apsisuktų ir ieškotų alternatyvaus maršruto."

Rugsėjo 22 d. pranešimų apie potvynius gauta iš daugelio valstijos vietovių, įskaitant Namoi upę Gunnedah ir Wee Waa vietovėse, Makvario upę Warrene, Velingtone ir Narromine, Lačlano upę Yuabalong, Jemalong ir Forbes vietovėse ir Narrano upę.

Rugsėjo 24 d. per žvalgybinį NSW SES sraigtasparnio skrydį netoli Gunnedah padarytose nuotraukose matyti, kad Namoi upė smarkiai užtvindyta. BoM duomenimis, rugsėjo 24 d. Namoi upė pasiekė aukščiausią lygį - 8,24 m, tačiau tikimasi, kad savaitgalį vandens lygis Gunnedoje išliks aukštesnis arba artimas didelio potvynio lygiui.

Tai pirmasis iš daugelio potvynių, kurių artimiausiu metu laukiama Naujojo Pietų Velso valstijoje. Naujojo Pietų Velso VJVS teigė, kad "ruošiasi įtemptam mėnesiui po to, kai buvo paskelbta trečioji La Nina".

"Įdarbiname papildomų savanorių, į potvynio paveiktas vietoves perskirstome transporto priemones ir valtis, ruošiame įrangą ir padalinius reaguoti", - pridūrė Naujojo Pietų Pietų Velso generalinis štabas.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau