Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 28

"Nieko neįvyko" ir dar aštuoni pavojingi žodžiai iš moters lūpų

Būna situacijų, kai moterys vyrams sako ne visai tai, ką nori pasakyti…

„Na ir puiku!“

Moterys šį žodį dažniausiai vartoja pačioje ginčo pabaigoje – kai jos teisios ir jums laikas užsičiaupti.

„Aš greitai! Dar penkios minutės!“

Šią frazę galima interpretuoti dvejopai. Jei moteris tai ištarė prieš pradėdama ruoštis eiti iš namų, „penkios minutės“ prilygsta pusvalandžiui. Bet jei jums buvo skirtos tik penkios minutės pažiūrėti pirmą krepšinio rungtynių kėlinį, kol pradėsite „padėti namuose“, būkite tikri – tai bus lygiai penkios minutės!

„Nieko nenutiko“

O štai čia jau reali tyla prieš audrą. Tas „nieko“ akivaizdžiai kažką reiškia, todėl būkite budrūs. Ginčai, prasidedantys žodžiais „nieko nenutiko“, dažniausiai baigiasi fraze „Na ir puiku!“ (žr. 1 punktą).

„Na, na, tęsk“

Tai iššūkis, o ne sprendimas. Dėl to jokiu būdu nebetęskite!

Sunkus garsus ir išraiškingas atodūsis

Šio neverbalinio signalo vyrai dažnai nesupranta. Garsus atodūsis reiškia maždaug štai ką: ji mano, kad esate visiškas kretinas ir absoliučiai nesupranta, kodėl apskritai gaišta laiką tam, kad stovėtų čia ir ginčytųsi su jumis apie niekus (žr. 3 punktą).

„Viskas gerai“

Vienas pavojingiausių teiginių, kokį tik vyras gali išgirsti iš moters. „Viskas gerai“ reiškia, kad ji ima minutės pertraukėlę, kad sugalvotų, kada ir kokiu būdu jūs būsite žiauriai nubausti už savo klaidą.

„Ačiū“

Jei moteris sako „ačiū“, neklauskite už ką. Tiesiog pasakykite jai „nėra už ką“. Tačiau čia, tiesa, esama subtilaus momento: jei vietoje paprasto „ačiū“ išgirsite „didžiulis ačiū!“ (ypatingai akcentuojant žodį „didžiulis“), turėtumėte iš karto pajausti subtilų sarkazmą, skambantį jos balse. Po šito niekada nemėginkite sakyti „nėra už ką“. Priešingu atveju gausis „nesvarbu“ (žr. sekantį punktą).

„Nesvarbu“

Tai elegantiškas moteriškas būdas pasiųsti vyrą… Na, jūs ir patys puikiai žinote tą adresą.

„Nesijaudink, aš pati…“

Dar vienas labai grėsmingas pareiškimas, dažniausiai sakomas tuo metu, kai moteris jau kelis kartus prašė vyro ką nors padaryti (išmesti šiukšles, surinkti po namus išmėtytas kojines, vinis), ir pamatė, kad jis net nepakilo nuo sofos ir ėmė viską daryti pati. Vėliau ši situacija išprovokuos kvailą vyrišką klausimą „Kas negerai?“ o moterišką atsakymą skaitykite trečiame punkte.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau