Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 29

40-ies metų nuotakos

Rudens gėlės savaip gražios...

Prieš suprasdami, kodėl vyresnei nei 40 metų moteriai reikia šeimos, verta pagalvoti, kodėl šiuo gyvenimo laikotarpiu ji yra vieniša. Priežastys bus, žinoma, kiekvienas turi savo, bet bendrosios tendencijos yra tokios: išsiskyrusios moterys su anamnezėje nemalonių prisiminimų apie santuoką, našlės, kurios po jo mirties, "idealizavo" mirusio vyro įvaizdį ir yra įsitikinę, kad antrasis toks idealas nėra; moterys niekada nesusituokė, ir nepriklausomas ir neturi idėjos, kaip visa tai - gyventi kartu.

Natūralu, kad tokių moterų motyvacija kurti šeimą bus gana miglota ir atitinkamai, kai nėra aiškaus vaizdo, kodėl ir visiškai neaišku, kaip tai turėtų būti įgyvendinta. Tačiau pirmiausia moteris, prieš pradėdama galvoti apie santuoką, turėtų suprasti, kas ji yra, kokie jos poreikiai, kaip ji gali juos įgyvendinti savarankiškai. Tada suvokti, kokie jos poreikiai yra susiję su šeimos kūrimu?

Pažvelkime į tipinius.

Sustiprinti savo finansinę padėtį dėl vyro, kuris sugeba stovėti ant kojų. Daugelis moterų svarsto šią galimybę, nes mūsų šalyje moterų socialinės garantijos yra labai menkos. Nesakysiu, kad aplink yra daugybė jaunų moterų, kurios galvoja taip pat ir kad reikia ne tik gerai atrodyti, bet ir būti išmintingoms. Tiesiog pagalvokite, kaip galite būti įdomūs jau įsitvirtinusiam vyrui? Kas apie jus galėtų patraukti jo dėmesį? Ką galite padaryti, kad su tokiu žmogumi užmegztumėte ryšį? Jei atsakymai į šiuos klausimus jus nuliūdino, tai tikrai ne priežastis liūdėti, o priežastis tobulėti ir tikėtis sukurti šeimą yra reali, o ne fantastinė.

Susituokti ne tam, kad būtum vienas. Taip, žmogaus prigimtis yra socialinė, bet taip norisi glaustis prie kieno nors peties, ką nors apkabinti ar labiausiai būti rankose. Galbūt jums reikia ne vyro, o draugo, su kuriuo būtų taip jauku leisti laiką kartu? Juose visada rasite daug įdomios veiklos ir bendraminčių. Vienatvė visada yra viduje. Dažnai jis didėja kaip tik tada, kai jūs bandote jo atsikratyti. Vienatve reikia mėgautis, tiksliau, išmokti būti vienatvėje, tai leis jums neieškoti nieko, kad nebūtumėte vieni, ir sutikti draugišką partnerį.

Troškimas mylėti ir būti mylimam. Kad ir kaip keistai tai atrodytų jauniems žmonėms, ši motyvacija ištekėti už suaugusių moterų dažnai pasitaiko. Juk su amžiumi dažnai suvokiame, kad meilė yra bene svarbiausias žmogaus psichologinis poreikis. Ir kad gyvenime yra tiek daug tuštybės ir beprasmės tuštybės, kuri nepapildo jūsų iš vidaus, o tik atskleidžia vidinį tuštumos jausmą.

Atrodytų, kad viskas paprasta - suprasti, kas esi, kokia esi moteris, koks vyras ir ką norėtum matyti, pradėti veikti ir įgyvendinti savo tikslus, bet kažkas tau trukdo? Dažnai moterims trukdo ribojantys įsitikinimai, mitai, stereotipai ir banalūs klaidingi įsitikinimai apie santuoką po 40 metų.

Panagrinėkime dažniausiai pasitaikančius.

Po 40 metų nėra gerų vyrų - visi geri vyrai yra vedę. Tai yra mitas, nes tarp 40 ir 45 metų amžiaus būna dvi su amžiumi susijusios 42 ir 49 metų amžiaus psichologinės krizės. Šiuo laikotarpiu padaugėja skyrybų (vaikai jau užaugę, sutuoktiniai nebeturi ko jungti ir pan.), todėl šio amžiaus nuotakų ir jaunikių rinka yra ne mažiau įvairi nei jaunystėje.

Visi vyrai yra kvailiai, moteriškieji melagiai, sukčiai... ir kiti blogi žmonės. Visų pirma tai ribojantis įsitikinimas. Antra, tuos pačius blogus dalykus galima pasakyti ir apie moteris. Trečia, kituose mes matome tik savąjį. Jei jus supa "blogi" vyrai, tai verčia susimąstyti apie save ir apie tai, ar esate toks geras. Kokia jūsų tikrovė pilna tokių vyrų. Taigi, beje, jis seka ir kitą mažai pagrįstą modelį - nėra manęs verto žmogaus. Panašus visada traukia panašų, ir jei esate tikrai vertas, jus sups padorūs žmonės.

Vyrai nenori rimtų santykių. Tai taip pat mitas. Daugeliui žmonių reikia šeimos santykių, nesusijusių su seksu. Beje, vyrai rečiau renkasi likti vieniši.

Šį sąrašą lengvai gali papildyti kiekviena moteris, turinti savo individualius šeimos kūrimo modelius.

Jau nekalbant apie tai, kad moterys turi daugiau baimių, susijusių su santuoka. Baimė yra blogas patarėjas, tačiau ji gali tapti išmintingu draugu, jei pažvelgsite jai į akis, suprasite, kokią asmeninio tobulėjimo užduotį ji jums kelia, ir pasinaudosite ja savo naudai.

Svarbiausia - nepamiršti, kad esate moterys. Atkreipkite dėmesį į savo išorinę formą ir vidinį turinį ir leiskite, kad išorė ir vidus jumyse derėtų.

Tikėkite savimi. Ir nepamirškite, kad rudeninės gėlės ne mažiau gražios nei pavasarinės!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau