Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 29

Pakeliui į Paryžiaus mados savaitę apiplėštas brazilas, iš kurio pagrobti milijonų vertės papuošalai: Policija

Į Paryžiaus mados savaitę keliaujanti brazilė verslininkė pranešė, kad iš jos buvo apiplėšti juvelyriniai dirbiniai, kurių vertė siekia beveik 3 mln. dolerių, po to, kai jos taksi buvo užpultas spūstyje prie Prancūzijos sostinės, ketvirtadienį AFP pranešė policijos šaltiniai.

Moteris pasakojo, kad antradienį kelyje į Paryžių iš Šarlio de Golio oro uosto du motoroleriu važiavę vyrai išdaužė taksi automobilio langą.

Vagys pagrobė jos "Louis Vuitton" lagaminą ir rankinę, o paskui pabėgo su viduje buvusiais papuošalais.

"Esame tyrimo pradžioje", - AFP sakė policijos šaltinis su anonimiškumo sąlyga, o vietos prokuratūros pareigūnas teigė, kad vis dar vertinama nuostolių vertė.

Apie apiplėšimą pirmasis pranešė laikraštis "Parisien".

Pastaraisiais metais vagys, tikėdamiesi nukentėti nuo turtingų turistų, dažnai renkasi taktiką, kaip apiplėšti automobilius, vykstančius į Paryžiaus oro uostus ir iš jų.

2018 m. Prancūzijos policija suėmė 14 jaunuolių, įtariamų per metus įvykdžius 88 tokius išpuolius.

2016 m. JAV realybės šou žvaigždę Kim Kardashian, kai ji mados savaitės metu buvo apsistojusi prabangioje rezidencijoje Paryžiaus centre, surišo ir grasindami ginklu apiplėšė vagys, kurie paspruko su juvelyriniais dirbiniais, vertais mažiausiai devynių milijonų eurų.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau