Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 1

Po sprogimų naftotiekyje Vokietija "visomis turimomis pajėgomis" saugo jūrą: ministras

Vokietijos policija "visomis turimomis pajėgomis" patruliuoja Šiaurės ir Baltijos jūrose po sprogimų Rusijos povandeniniame dujotiekyje "Nord Stream", penktadienį pranešė Vokietijos vidaus reikalų ministras.

"Į dabartines grėsmes žiūrime rimtai ir saugomės", - sakė vidaus reikalų ministrė Nancy Faeser Vokietijos dienraščiui "Sueddeutsche Zeitung", kilus įtarimams, kad incidentas įvyko dėl sabotažo.

Policijos padaliniai, įskaitant sraigtasparnius, laivus, jūrų specialiąsias pajėgas, turi "specialių pajėgumų įsikišti pavojingose situacijose", sakė N. Faeser.

Nuo rugpjūčio pabaigos sustabdyti "Nord Stream" dujotiekiai buvo pagrindinės arterijos, kuriomis gamtinės dujos buvo tiekiamos tiesiai iš Rusijos į Vokietiją.

Tačiau sprogimų šaltinis liko paslaptis, nes ir Vašingtonas, ir Maskva neigė atsakomybę.

Penktadienį per vaizdo skambutį kancleris Olafas Scholzas (Olaf Scholz) savo kolegoms iš abiejų šalių sakė, kad Vokietija "rems bendrą su Danija ir Švedija incidento tyrimą".

Visi požymiai rodo, kad tai buvo "tyčinis sabotažo aktas", sakoma Scholzo pokalbių su abiejų šalių vadovais, taip pat Norvegijos ministru pirmininku Jonu Gahru Store (Jonas Gahr Store) ir NATO vadovu Jensu Stoltenbergu (Jens Stoltenberg) išklotinėje.

Kartu su partneriais Europos Sąjungoje ir NATO Vokietija "stiprins pasirengimą ir apsaugą nuo sabotažo, susijusio su ypatingos svarbos infrastruktūra", sakoma pranešime.

Norvegija, tapusi didžiausia gamtinių dujų tiekėja Europoje, anksčiau penktadienį pranešė, kad priėmė Prancūzijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos karinį indėlį savo naftos ir dujų sektoriui apsaugoti.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau