Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Spalio » 1

Uraganas "Jang" smogė Pietų Karolinai (video)

Kol didžioji Floridos dalis penktadienį apžvelgė apokaliptinius nuniokojimus - paieškos tarnybos vis dar ieškojo žmonių, kuriems reikia pagalbos, o milijonai žmonių liko be elektros energijos - pražūtingas uraganas "Jan" pradėjo artėti prie sausumos Pietų Karolinoje, kur po pietų numatomas nusileidimas į sausumą grasino dar didesniais potvyniais ir pakankama galia, kad pakeistų pakrantės kraštovaizdį.

Po to, kai Floridoje buvo pranešta apie mažiausiai 21 žuvusį žmogų, Jan sustiprėjo iki 1 kategorijos audros Atlanto vandenyne ir penktadienį 8 val. ryto ET judėjo link Pietų Karolinos, o jo nuolatiniai pagrindiniai vėjai siekė 85 km/h. Meteorologai teigė, kad jo centras turėtų nusileisti tarp Čarlstono ir Mirtl Bičo, o iki 73 km/h vėjas jau pasiekė didžiąją dalį Karolinos pakrantės ir per kelias valandas tikimasi gyvybei pavojingos audros bangos ir uragano sąlygų.

"Tai pavojinga audra, kuri atneš stiprų vėją ir daug vandens", - "Twitter" parašė Pietų Karolinos gubernatorius Henry McMasteris. "Būkite išmintingi, priimkite teisingus sprendimus, tikrinkite savo artimuosius ir būkite saugūs."

Tuo tarpu Florida kovoja su svaiginančiais nuostoliais, kuriuos trečiadienį ir ketvirtadienį didžiajai daliai pusiasalio atnešė "Jan", kai jis kaip 4 kategorijos audra smogė pietvakarių pakrantei ir praslinko per centrines ir šiaurės rytų sritis. Pakrantėje esantys namai buvo nuplauti į jūrą, visoje valstijoje buvo sugriauti pastatai, o potvynių vanduo naikino namus ir įmones bei įkalino gyventojus net tokiose vietose kaip Orlando rajonas.

Šimtai gyventojų, įstrigusių namuose ar ant stogų, buvo gelbėjami sausumoje, ore ir jūroje, o ieškotojai atliko daugybę sveikatos patikrinimų, ypač Fort Majerso ir Neapolio rajonuose, kur pėdos ilgio audros banga užtvindė gatves ir namus.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau