Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 1

Kilus problemai Austrijoje, rusiškos dujos nustojo tekėti į Italiją

Šeštadienį Rusijos energetikos milžinė Gazprom PJSC sustabdė gamtinių dujų tiekimą didžiausiai Italijos naftos bendrovei Eni SpA, pranešė Bloomberg

"Gazprom" informavo, kad negali patvirtinti šiandien prašomo dujų kiekio, nurodydamas, kad neįmanoma tiekti dujų per Austriją. Todėl šiandien Rusijos dujų tiekimas "Eni" per Tarvisio įleidimo punktą bus lygus nuliui. Jei tiekimas bus atnaujintas, "Eni" pateiks naujausią informaciją", - rašoma "Eni" pranešime jos interneto svetainėje.

"Eni" atstovas spaudai agentūrai "Bloomberg" teigė, kad Austrija vis dar gauna "NatGas" iš "Gazprom":

"Dirbame, kad kartu su "Gazprom" patikrintume, ar įmanoma atnaujinti srautus į Italiją". 

Pasak "Gazprom", "NatGaz" srautai iš Austrijos į Italiją buvo sustabdyti, nes Austrijos operatorius atsisakė patvirtinti "transportavimo paskyrimus" po neseniai įvykusių reguliavimo pakeitimų pietinėje Vidurio Europos dalyje esančioje šalyje, neturinčioje prieigos prie jūros.

Svarbu pažymėti, kad didžioji dalis į Italiją tiekiamų Rusijos "NatGaz" dujų teka per Ukrainą "Trans Austria" dujotiekiu į Tarvisio miestą Italijos šiaurėje, prie sienos su Austrija. Prieš Rusijai įsiveržiant į Ukrainą, Italija importavo 95 proc. savo NatGaz, iš kurių 45 proc. buvo importuojama iš Rusijos.

Šiandien šie skaičiai smarkiai skiriasi, nes Italija keičia savo energijos tiekimo grandinę, atsisakydama Rusijos, ir ieško alternatyvių NatGaz tiekimo šaltinių iš Šiaurės Afrikos. Iki šio savaitgalio Rusijos NatGaz sudarė tik 10 % Italijos importo. Naujieji tiekėjai padės Italijai padidinti saugyklų kiekį prieš žiemą. 

"Nueinantis premjeras Mario Draghi žvalgėsi po pasaulį, kad užsitikrintų dujų tiekimą ir apsaugotų Italiją nuo galimų tiekimo sutrikimų iš Rusijos, kuri spaudžia Europos Sąjungą dėl kelių sankcijų raundų, reaguodama į invaziją. Italija buvo viena iš sėkmingiausiai alternatyvių tiekimo šaltinių ieškančių šalių", - pažymėjo "Bloomberg". 

Praėjusią savaitę "Gazprom" pareiškė, kad dėl teisinių problemų kyla pavojus vienam iš dviejų likusių "NatGaz" tiekimo į Europą maršrutų - per Ukrainą. 

Šiandienos naujienos pasirodė praėjus kelioms dienoms po to, kai povandeniniai sprogimai apgadino "Gazprom" "Nord Stream" sistemą Baltijos jūroje. Ir praėjus mažiau nei dienai po to, kai Rusija aneksavo keturis Ukrainos regionus, taip pat po to, kai Ukraina pateikė paraišką įstoti į NATO. 

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau