Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 4

Kaip vyrui suprasti, kad jį išnaudoja?

Ką čia slėpti, yra tokių moterų, kurios nevengia panaudoti vyro savo savanaudiškiems tikslams. Kad neužkibtumėte tokiai damai ant kabliuko, turite būti atsargūs ir atkreipti dėmesį į tam tikrus jos elgesio momentu.

Yra trys pagrindiniai veiksniai, rodantys, kad jūs nesate mylimi, kad jumis tiesiog naudojamasi savais tikslais:

Moteris nepakenčia, kai jūs atsisakote arba negalite, nenorite ko nors daryti. Pavyzdžiui, reikalauja, kad ją visur vežiotumėte, o jei automobilis patenka į remontą, moteris dingsta iš akiračio ar bent jau atstumia jus (įskaitant seksą).

Jeigu jaučiate, kad tapote asmeniniu savo damos vairuotoju (plačiąja prasme) ir privalote vežioti ją į kavinę susitikti su draugėmis, manikiūrą, fitnesą ir visa tai daryti savo laisvalaikio ar netgi darbo valandomis, situacija, švelniai tariant, keistoka susidaro.

Juk vienas dalykas, jei užvažiuojate pas ją į namus, kad kur nors kartu nuvyktumėte ir drauge praleistumėte laiką, arba parsivežtumėte namo vakare iš darbo, o visai kas kita, jei, pavyzdžiui, kartą atsisakius duoti pinigų ar pametėti iki manikiūro. ji tuojau pat sukelia skandalą su ašaromis ir manipuliacijomis, maždaug tokiu stiliumi: „Tu manęs visai nemyli“ arba „Reiškia, šiandien sekso nebus!“ Kitaip sakant, kai tik jūs pasakote jai dėl kokių nors priežasčių „Ne“, ji iškart „nustoja“ jus gerbti ir mylėti.

Ji visada palieka jus vieną su savo problemomis ir sako: „kai viską išspręsi – pranešk“. Ir absoliučiai jokio palaikymo iš jos pusės.

Kartais tokiais atvejais vertėtų nustoti kovoti vienam ir išties paprašyti moters palaikymo, arba kad, pavyzdžiui, bent išklausytų, net jei jums tai padaryti nėra lengva. Juk ne visos moterys žino, kad palaikymo gali prireikti ir vyrams. Kai kurios gali netgi manyti, kad svarbiausia – palikti vyrą ramybėje ir netrukdyti tuo sunkiu jam laikotarpiu.

Bet jeigu paprašėte ir vis tiek niekas nepasikeitė, reiškia, beprasmiška laukti kažko kito ir kažko ten dar tikėtis. Paprasčiausiai jūsų problemos ir jausmai šiai moteriai neturi absoliučiai jokios reikšmės, o tai reiškia, kad turite kuo greičiau užbaigti šiuos santykius, užuot toliau maldavę ar stengęsi nusipelnyti, užsitarnauti jos meilę ir dėmesį.

Moteris nuolat nori prašmatniai ilsėtis: tik restoranai ir brangūs kurortai, jokių piknikų parke, nes tai „ne mano lygis“.

Tokiai moteriai, be išsidirbinėjimo ir turbūt pernelyg išpūstos (neadekvačios) savivertės, trūksta nuoširdumo ir kažkokio savotiško paprastumo, kurio kartais taip norisi. Ir jeigu jums baigsis pinigai, išseks pajamų šaltiniai, kartu su paskutiniu euru greičiausiai išnyks ir moteris.

Todėl būkite su ta moterimi, su kuria jums malonu būti kartu. Investuokite į moterį, bet ne todėl, kad ji to reikalauja, ne todėl, kad „taip reikia“, o todėl, kad jums pačiam to norisi, todėl, kad matote tame prasmę ir gaudote kaifą, žvelgdami į jos švytinčias laime, pagarba ir meile akis.

Investuokite taip, kad pamatytumėte rezultatą, susidomėjimą jumis kaip žmogumi, o ne vien kaip bankomatu ar burtų lazdele. Paprasčiau tariant, investuoti reikia ne į lūkesčius ir viltis, o į tai, ką galima realiai pamatyti – į savo mylimą, laimingą, o svarbiausia – dėkingumą jausti sugebančią moterį.

Kuri bus jums atrama ir paguoda sunkią minutę, kuri jūsų neatstums, o priims ir bus tarsi „vitaminas sielai“. Patikėkite, tokią moterį visiškai realu susirasti. Dėl to nuoširdžiai tikėkite tuo ir niekada nepasiduokite.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau