Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2022 » Spalio » 9

Esmė-keliautoja: kas vyksta su siela miego metu

Ekspertai atskleidė, kas vyksta su siela miego metu. Anot jų, jis išskrenda iš kūno, bet yra su juo sujungtas plona energetine gija. Nurodoma, kad sapnai - tai kelionės į kitus pasaulius, tačiau ne visi ryte juos prisimena. Esmė taip pat susijusi su žmogaus aura. Pažymima, kad miego metu žmonės yra pažeidžiami, todėl jų kūnai turėtų būti neprieinami piktavaliams.

Kalbant apie religijų suvokimą, islame mintis, kad siela palieka kūną miego metu, yra natūrali. Bet kurią akimirką Dievas gali ją atimti ir atiduoti. Jis taip pat sprendžia, kiek laiko žmogui skirta miegoti. Musulmonai tiki, kad žmonės turi dvi sielas.

Pasak indų prietarų, žmogus turi tris sielas. Pirmasis vadinamas ego, kuris egzistuoja nuo gimimo iki mirties. Antrasis suteikia jėgų išlikti budriam, o trečiasis yra laisvas, jis palieka kūną miegant, keliauja į kitus pasaulius, todėl žmonės mato sapnus, rašo Duhmaga.

Ortodoksijoje žmogaus siela visada yra kūne ir palieka jį po mirties. Beje, jis išlieka fiziniame apvalkale net ir sudarius sutartį "parduoti jį velniui", tačiau po mirties jis pasmerktas pragarui.

Liaudies žinių atveju siela skraido tik kai kuriuose žmonėse. Ypač esmė palieka kūną, kai svajojame apie savo skrydį. Dažnai ji pasireiškia vaikams fizinio ir dvasinio augimo metu. Suaugusieji taip pat skraido, bet rečiau. Mąstytojai pastebi, kad tokiais gebėjimais apdovanoti intelektualai ir visų rūšių kūrėjai.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau