Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 12

"Moderna" generalinis direktorius teigia, kad nauja mRNA "injekcija" padės "atkurti širdies raumenis" po širdies priepuolio

Bendrovės "Moderna" generalinis direktorius Stéphane'as Bancelis (Stéphane Bancel) "SkyNews Business Australia" sakė, kad bendrovė kuria naują mRNA injekciją, kuri "ataugins naujas kraujagysles ir revaskuliarizuos širdį".

Apibūdindamas mRNA injekcijas kaip "terapiją" ir "mokslinės fantastikos mediciną", Stéphanas Bancelis teigė, kad tai "labai įdomu", o po to pripažino, kad injekcija "įšvirkš mRNA į žmonių širdis".

Šis pranešimas paskelbtas, nes daugybė tyrimų parodė aiškų ryšį tarp baltymo mRNA smaigalio ir daugybės sveikatos komplikacijų, kurių daugėja visame pasaulyje. Ne tik tai, bet ir tai, kad žmonės miršta neregėtu greičiu.

Įrodymai tapo tokie pribloškiantys, kad šią savaitę Floridos generalinis chirurgas netgi paskelbė rekomendaciją žmonėms susilaikyti nuo vakcinos vartojimo, nes dėl jos 18-39 metų amžiaus vyrams net 84 % padaugėja su širdies veikla susijusių mirčių.

Pažiūrėkite, kaip generalinis direktorius Stephane'as Bancelis reklamuoja savo "mokslinės fantastikos mediciną":

Šią savaitę vakcinos gamintojas oficialiai paskelbė sukūręs "vaistą" nuo naujausios tironiško medicinos pramonės komplekso sukurtos sveikatos krizės.

To neišgalvosi.

Kalbėdamas su "SkyNews Australia Business Weekend", Bancel išsamiai aprašė naują eksperimentinę "Moderna" mRNA injekciją, kuri, pasak jo, "ataugins naujas kraujagysles ir revaskuliarizuos širdį".

Bancel nenurodė, kada "Moderna" parengs naująją "terapiją" vartotojui, tačiau tikėtina, kad šis procesas yra toli pažengęs, nes, pasak jo, šiuo metu ji bandoma klinikinėje aplinkoje.

Bancel:

"Šiuo metu klinikoje vykdome labai įdomią programą, pagal kurią po širdies smūgio į žmonių širdis suleidžiame mRNA. Kad ataugtų naujos kraujagyslės ir būtų revaskuliarizuota širdis.

Tai šiek tiek primena mokslinės fantastikos mediciną. Man tai įdomu."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
keista, pirma be išbandymų sužaloja, po to gydo... kaip jums į tai?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau