Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2022 » Spalio » 12

Operacija "Šiaurės miškas"

Anksčiau neva pamišę sąmokslo teorijų šalininkai teigė, kad JAV kariuomenė rengė planus išprovokuoti karą su Kuba. Ilgą laiką ši teorija atrodė neįtikėtina - bent jau iki tol, kol 1990-aisiais Kongresas priėmė teisės aktus, kuriais buvo siekiama, kad su prezidentu Džonu F. Kenedžiu susiję dokumentai taptų skaidresni (Operation Northwoods).

Paaiškėjo, kad Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas Lymanas Lemnitzeris vadovavo Jungtiniam štabų vadų komitetui, kuris parengė ir patvirtino būtent tokį planą. Septintojo dešimtmečio pradžioje jie parengė išsamią teroristinių akcijų, kuriomis buvo siekiama paremti karą prieš komunistinę kaimynę, instrukciją.

- Piliečiai turėjo būti sprogdinami ir šaudomi gatvėse.
- Kubos lėktuvą būtų numušęs koledžo studentus skraidinantis lėktuvas.
- Meksikos įlankoje turėjo būti nuskandinti pabėgėlius gabenantys laivai.

Kituose planuose taip pat buvo numatyta susprogdinti JAV laivą Gvantanamo įlankoje ir skrydžio metu nužudyti astronautą Johną Glenną, o kaltę suversti kubiečiams ir Fideliui Castro.

paslaptys, istorija, Northwoods, Šiaurės miškas

Šis planas nuversti F. Castro, sutelkiant visuomenės ir tarptautinę paramą, taip ir nebuvo įgyvendintas. 1962 m. kovo mėn. pristatęs planą gynybos sekretoriui Robertui McNamarai, po trijų dienų prezidentas Kenedis pasakė Lemnitzeriui, kad nėra jokios galimybės panaudoti jėgą Kubai užimti. Netrukus po to buvo perkeltas ir pats Lemnitzeris.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau