Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Spalio » 16

Kodėl globalistų elitas 2022 m. turėjo sunaikinti Džordžijos gidestonus

Džordžijos Gidestonai buvo paslaptingas paminklas, ant kurio iškalti dešimt "Naujojo proto amžiaus" "įsakymų". Pirmasis įsakymas? Išlaikyti pasaulio gyventojų skaičių mažesnį nei 500 mln. žmonių. Ar pasiruošę dar vienam grėsmingam faktui? Amerikietiškuoju Stounhendžu vadinamo paminklo autoriai vis dar yra "paslaptis"... išskyrus tuos, kurie žino. Apžvelgsime daugybę šį paminklą apibūdinančių bruožų, jo tamsią žinią, raginančią įvesti Naująją pasaulio tvarką, ir paaiškinsime, kodėl jį pastačiusi slapta okultinė draugija nusprendė, kad 2022-ieji yra tie metai, kai jį reikia nugriauti.

Iš keturių masyvių piramidinio mėlyno granito plokščių pagaminti Džordžijos gidestonai buvo 20 pėdų aukščio ir sudarė paslaptingą orientyrą Elbertono apygardoje, Džordžijos valstijoje. Nors šis orientyras buvo pakankamai keistas, kad atkreiptų dėmesį iš tolo, didžiausią susidomėjimą kėlė ant akmenų užrašytas tekstas. Ant granito plokščių buvo išraižyta dešimt "įsakymų" arba "vadovų" aštuoniomis skirtingomis pasaulio kalbomis.

konspirologija, elitas, globalistai, Džordžijos Gidestonai

Trumpesnis pranešimas keturių senųjų kalbų rašmenimis užrašytas statinio viršuje: Babilono, klasikinės graikų, sanskrito ir egiptiečių hieroglifais. Svarbu pažymėti, kad pastarosios keturios senovės kalbos yra labai svarbios okultinių slaptųjų draugijų, tokių kaip masonai ir rozenkreiceriai - grupių, kurias aptarsime vėliau, - mokymuose.

konspirologija, elitas, globalistai, Džordžijos Gidestonai

 Šiuose vadovuose paliečiamos temos, kurios siejamos su "naująja pasaulio tvarka", įskaitant masinę depopuliaciją, vieną pasaulinę vyriausybę, naujo tipo dvasingumo įvedimą, užuominas apie žmonių reprodukcijos kontrolę ir eugeniką. Tačiau būtent dėl pirmojo vadovo "Gidestonai" tapo tokie kontroversiški:

Žmonių skaičius neviršijo 500 000 000 ir buvo nuolatinėje pusiausvyroje su gamta.

Norint pasiekti, kad gyventojų skaičius būtų mažesnis nei 500 milijonų, žmoniją reikia sumažinti maždaug 94 %. Dėl šios priežasties buvo manoma, kad Gidestonai yra konkretus elito suinteresuotumo masine depopuliacija įrodymas.

Ar tai skamba pažįstamai? Kiekvienas, kuris pastaraisiais metais atkreipė dėmesį, pastebėjo, kad elitas yra įsitraukęs į šį klausimą.

Bilas Geitsas (Bill Gates) buvo pagautas prisipažįstantis, kad tikisi, jog vakcinos ir gimstamumo kontrolė sumažins žmonių populiaciją.

Ir Gatesas nėra vienintelis. Klauso Švabo (Klaus Schwab) vadovaujamas Pasaulio ekonomikos forumas aiškiai išdėstė savo planus žmonijai. Švabo dešinioji ranka Juvalas Nojus Hararis (Yuval Noah Harari) neseniai pareiškė, kad WEF mano, jog didžioji dauguma žmonių populiacijos yra nereikalinga ir pasenusi.

Pasak Harari, vadinamieji "paprasti žmonės" pagrįstai baiminasi ateities, kurioje jie taps "nereikalingi". Tokie nuogąstavimai yra pagrįsti, teigia Harari, kuris kalbėjo elito vardu ir patvirtino: "Didžioji dauguma jūsų mums tiesiog nereikalingi".

Harari komentarai kelia didelį nerimą, nes, kai jie pateikiami kontekste su kitų WEF patarėjų, tokių kaip Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Džeinė Gudal (Jane Goodall), komentarais, darosi aišku, kad Džordžijos Gidestonų "įsakymų" laikosi pasaulinis elitas.

Atrodo, tarsi jie skaitytų scenarijų tiesiai iš granitinių Džordžijos gidestonų plokščių.

Ir jei jums įdomu, kas bus tie laimingieji, kurie išgyvens didįjį gyventojų skaičiaus mažėjimą, WEF turi jums atsakymą. Staigmena, staigmena: tai pasaulio elitas, kuris išgyvens masinį išnykimą dėka to, ką Yuval Harari vadina "technologine Nojaus arka".

Atsižvelgiant į tai, Gidestonai dabar yra palikti istorijai. Prieš aiškinantis, kodėl jie buvo sunaikinti, verta dar kartą priminti apie jų sunaikinimą.

Per daugelį metų šis orientyras sulaukė daug dėmesio tiek iš tų, kurie jį gerbė, tiek iš tų, kurie jo nekentė. Iš tiesų paminklas buvo keistų ritualų ir pagoniškų bei okultinių grupių susibūrimų vieta - dažnai astronominę reikšmę turinčiomis datomis. Jis taip pat buvo vandalizmo aktų taikinys, nes ant jo ne kartą purškiamais dažais buvo užrašyti satanistiniai simboliai ir pranešimai prieš Naująją pasaulio tvarką.

2022 m. liepos 6 d. apie 4 val. ryto "nežinomi asmenys" susprogdino sprogstamąjį įtaisą.

Sprogimas vieną iš plokščių pavertė griuvėsiais ir smarkiai apgadino antkapį. Po sprogimo nufilmuotas iš įvykio vietos išvažiuojantis automobilis. Džordžijos tyrimų biuras pareiškime nurodė, kad sprogimą tiria kartu su Elberto apygardos šerifo biuru.

konspirologija, elitas, globalistai, Džordžijos Gidestonai

Tada po kelių valandų statinys buvo visiškai nugriautas dėl "saugumo sumetimų".

konspirologija, elitas, globalistai, Džordžijos Gidestonai

 Guidestones liekanos

Tikrasis Stounhendžas tebestovi ir po 5000 metų, o amerikietiškasis Stounhendžas su naujos pasaulio tvarkos vedliais išsilaikė vos 40 metų.

Taigi kas įsakė pastatyti Gidestonus? Kas davė įsakymą jį nugriauti? Ir svarbiausia - kodėl?

2013 m. Vyatas Martinas, žmogus, padėjęs susitarti dėl paminklo, sakė:

Vytautas Vaittonas, kuris pasirašė susitarimą dėl užsakymo, pasakė: "Aš daviau priesaiką tam žmogui ir negaliu jos sulaužyti. Niekas niekada nesužinos".

Tačiau žinantieji niekada nebuvo "paslapties" apie tuos, kurie stovi už Gidestonų. Jie visuomet slėpėsi visiems matomoje vietoje.

konspirologija, elitas, globalistai, Džordžijos Gidestonai

Paslaptingojo žmogaus, apie kurį kalbėjo Vytas Martinas (Wyatt Martin), slapyvardis buvo "R. C. Christianas". Tai gana akivaizdi užuomina į Kristianą Rozenkreuzą (Christian Rosenkreuz), legendinį Rožinio kryžiaus ordino, dar vadinamo Rožinio kryžiaus ordinu (R.C.) - slaptos draugijos, kuri atliko paslėptos rankos vaidmenį ir šimtmečiais darė didelę įtaką pasaulio įvykiams, - įkūrėją.

Viskas šiame paminkle tiesiogiai rodė į okultinį elitą ir jo filosofiją kurstančias slaptąsias draugijas. Nors paminklo nebėra, už jo slypinčių Naujosios pasaulio tvarkos idealų - ne. Šie idealai egzistavo šimtmečius.

Tačiau XXI amžiuje viskas pasikeitė.

Anksčiau masės visiškai nesigilino į pasaulinio elito darbotvarkę, tačiau informacijos amžius sukėlė masinį pabudimą. Dabar okultinio elito planai sulaukia vis didesnio pasipriešinimo ir pasipriešinimo.

Tai mus atveda prie priežasties, dėl kurios buvo sunaikinti Gidestonai, o jų globalistinė žinia ištrinta. Klaidinančios ir painios propagandos amžiuje Gidestonai buvo tiesiog per daug aiškūs, per daug glausti ir per daug smerkiantys.

Tikrieji globalistinio elito ketinimai, įskaitant pasaulinę vyriausybę, depopuliaciją ir eugeniką, buvo tiesiog iškalti akmenyje, kad visi juos matytų.

Štai kodėl Gidestonai buvo nugriauti. Elitas nebenori, kad mes žinotume apie jų ilgalaikius tikslus žmonijai.

Nerinktas pasaulinis elitas, vadovaujamas Bilo Geitso ir Pasaulio ekonomikos forumo, įgyvendina visus Džordžijos Gidestonų įsakymus.

Šiomis dienomis jie stengiasi savo tikruosius ketinimus paslėpti po keliais sluoksniais plepalų, kiaulystės, korporacijų kalbos ir propagandos, kad masės liktų nežinioje, kur, jų manymu, jiems ir priklauso būti.

Tačiau, nors Gidestonų nebėra, dešimt "įsakymų" arba "vadovų", iškaltų ant granitinių sienų, ir toliau nušviečia tamsius elito poelgius ir paaiškina jų tikrąją darbotvarkę.

Svarbu, kad pasidalytume šia svarbia informacija ir pažadintume kuo daugiau žmonių. Tai vienintelis būdas nugalėti tuos, kurie nori įvesti Naująją pasaulio tvarką su viskuo, kas su ja susiję.

Čia, "The People's Voice", mes ir toliau demaskuosime slaptąsias draugijas, kurios valdo pasaulį, ir dokumentuosime pasaulinio elito darbotvarkę. Prašome pamėgti ir prenumeruoti toliau pateiktą vaizdo įrašą ir prisidėti prie informacijos skleidimo. Mes visi esame kartu. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau