Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 17

Kuo kvepia geidžiamos moterys, kad vyrai tiesiog eitų iš proto?

Nereikia bėgti tiesiai į parduotuvę pirkti naujų kvepalų, tualetinis vanduo čia niekuo dėtas. Kalbame apie brangesnius kvepalus, kurių negalite nusipirkti...

Unikalus, svaiginantis aromatas...

Dažnai galite išgirsti vyrus sakant: "Tos moters kvapas mane veda iš proto!"

Tačiau nereikia bėgti tiesiai į parduotuvę pirkti neįprastų, naujų kvepalų, tualetinis vanduo su tuo neturi nieko bendra.

Kalbame apie brangesnius kvepalus, kurių negalite nusipirkti. Apie tą retą, nepagaunamą kvapą, kuris sukuria moters kūną ir gali apstulbinti kiekvieną...

Būkite sąžiningi patys sau, ar turite tą neblėstantį, bet viliojantį kvapą?

Ar norėtumėte būti tikrai geidžiama moteris?

Juk šis kvapas tikriausiai būdingas kiekvienai silpnosios lyties atstovei, tačiau yra priežasčių, dėl kurių šis natūralus kvapas blokuojamas arba net tampa tiesiog nepatrauklus vyrams. Tačiau yra paprastas būdas susigrąžinti šią gamtos mums suteiktą dovaną!

Ir yra gražių moterų, kurios tai žino... Tokios moterys turi ypatingos energijos, dėl kurios jas pastebi stiprioji lytis. Ši energija yra viena galingiausių žemėje. Tai seksualinė energija, kuri pažadina moters tikrąjį "aš" ir suteikia jos kūnui tokį velniškai patrauklų kvapą. Tačiau ne visos moterys kreipiasi tiesiai į šią energiją, visiškai veltui ją ignoruodamos.

Baimės, kančios ir rūpesčiai uždaro šią energiją moters kūne, todėl ji tampa lengva, nematoma vyrams. Ir tokia moteris gali išleisti daugybę pinigų kosmetikai ir garderobui, bet visos jos pastangos nueis perniek... Vyrą iš tiesų traukia vidinė moters, kuri savyje išugdė deivę ir atvėrė prieigą prie tikrojo moteriškumo skonio, gyvybinė energija...

Pagrindinė moters paskirtis - būti savo gyvenimo deive. Grąžinkite sau tai, į ką turite teisę iš prigimties - unikalų, svaiginantį aromatą, lengvą moterišką dvelksmą, kuriam neatsispirs nė vienas vyras!

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau