Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 25

Kaip atsikratyti iliuzijų santykiuose?

Daugelis iš mūsų turi iliuzijų apie romantiškus santykius. Dažniausiai jie trukdo sveikam ir ekologiškam vystymuisi. Pasidalinsiu su jumis metodais, kaip atsikratyti iliuzijų!

Pirmiausia apibrėžkime, iš kur atsiranda iliuzijos? Tiksliau tariant, kokiu pagrindu jie susiformavo? Teisingai, vaikystė. Šiuo gyvenimo etapu žmogus yra mylimas ne už kažką, o už nieką. Jis pripranta gauti nepagrįstą meilę, rūpestį, dėmesį ir prieraišumą. Be to, tėvai patenkina visus mūsų poreikius, kažkaip stebuklingai juos atspėdami.

Remdamasi šia patirtimi, mūsų psichika yra įsitikinusi, kad taip bus visada. Visada atsiras žmogus, pasiruošęs padėti, pasirūpinti, mylėti. Tačiau suaugus viskas klostosi kitaip. Dažnai norėdami gauti iš partnerio meilės, turime daug ir sunkiai padirbėti su savimi.

Ką gi tokiu atveju daryti? Ir toliau ieškoti to idealaus žmogaus, kuris pateisintų visus mūsų lūkesčius, pagrįstus iliuzijomis? Ar vis dėlto pabandyti pagaliau suaugti, subręsti, suprasti, kad visos tos iliuzijos turi pasilikti vaikystėje?

Rekomenduoju pasirinkti antrą variantą. Psichologinė branda – tai sąmoningas sprendimas atsisveikinti su vaikystės iliuzijomis. Būtent tai leis sukurti laimingus, ekologiškus santykius su mylimu žmogumi.

„Man 25 metai ir ilgą laiką negalėjau atsisakyti iliuzijų, kaip vyras turi elgtis santykiuose. Buvau įsitikinusi, kad partneris visada turi už viską sumokėti, visiškai mane išlaikyti. Tačiau vis iš naujo ir iš naujo susidurdavau su situacija, kai vyras nebuvo pasirengęs to padaryti “, – dalijasi savo istorija Marija

Taigi – kaip atsisveikinti su iliuzijomis, susijusiomis su santykiais? Pirmiausia turite išmokti atskirti savo fantazijas ir lūkesčius nuo realaus savo gyvenimo vaizdo. Pabandykite pamatyti patį žmogų – tikrąjį. Su jo poreikiais, norais, pomėgiais ir įpročiais. Įspėju: pirmasis suvokimas, kad tikrasis įvykių vaizdas visiškai neatitinka jūsų iliuzijų, gali būti baisiai skausmingas.

Sekantis žingsnis – sąžiningai atsakyti į klausimą „Ar tinka jums jūsų partneris? Ar esate pasirengę priimti jį tokį, koks jis yra, nesitikėdami, kad jis žymiai pasikeis?“

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau