Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Balandžio » 14

Klaidingi moterų lūkesčiai santykiuose

Moterys dažnai kartoja tas pačias klaidas santykiuose, manydamos, kad vyrai jaučia ir suvokia pasaulį lygiai taip pat, kaip jos. Ir tai – didžiulė klaida.

Pasižiūrėkime, kas negerai su mūsų lūkesčiais:

Lūkestis. Jei vyras man rodo dėmesį, ieško mano draugijos, jeigu jo akys nušvinta, mane sutikus – tai yra meilė, ir ji truks amžinai.

Kas negerai:

Įsimylėjimas – tai būsena, kai vyras savo mylimojoje mato savo idealo atspindį, o didžioji dalis to, į ką jis įsimylėjo, yra jo fantazija, o ne pati moteris su savo jausmais, pažiūromis, vidiniu pasauliu. Įsimylėjimas praeis ir vyras pamatys šalia savęs realią moterį.

Lūkestis. Jei vyras man ką nors pažadėjo, svajojo apie ateitį su manimi, išsakė savo ketinimą ir planus ką nors su manimi kartu nuveikti, reiškia, viskas būtent taip ir nutiks. Ach, kaip norisi tuo tikėti!

Kas negerai:

Žiūrėkite ne į žodžius, o į veiksmus, kalbėti yra daug lengviau, nei realiai ką nors padaryti. Tuo pačiu metu emocinio pakilimo būsenoje vyro ištarti žodžiai gali būti labai lengvai pamiršti, kai tik šis pakilimas nuslūgsta.

Lūkestis. Jei rūpinsiuosi, daug darysiu dėl vyro, skirsiu jam laiko ir energijos, ir tuo pačiu nieko neprašysiu mainais, jis mane įvertins ir atsakys savo meile ir atsidavimu

Kas negerai:

Vyras vertina ne tą moterį, kuri į jį daug investuoja, o tą, į kurią jis pats daug investuoja.

Lūkestis. Jei vyras mane apgaudinėja, ar rodo kitokią nepagarbą, privalau tai kentėti, nes pati tokį vyrą pasirinkau. Tikra meilė matuojama ta auka, kurią aukojame dėl mylimo žmogaus.

Kas negerai:

Kuo labiau vyras jaučiasi nebaudžiamas, tuo mažiau vertina savo moterį. Moters reakcija į jos asmenybės orumo pažeminimą yra rodiklis, kiek moteris vertina save.

Lūkestis. Geriau užmegsiu artimus santykius su vyru, kuris su manimi tik draugauja, nors ir nežiūri į mane rimtai, nei neturėsiu išvis jokių santykių.

Kas negerai:

Geriau tegu išvis nieko nebūna.

Vyrai ir moterys emocinį prisirišimą išgyvena skirtingai. Tie santykiai, kurie yra emociškai saugūs vyrams, bus visiškai nesaugūs moterims. Jeigu prisirišimas atsiranda santykiuose, kuriuose nėra visavertės moteriškos realizacijos, tai neišvengiamai veda į moters kančias, kurios įveikti gali būti labai sunku ir sudėtinga.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau