Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2022 » Spalio » 25

Iš prigimties netvarkingi žmonės: trys netvarkingiausi Zodiako ženklai

Jiems netvarka yra visiškai normalu.

Astrologai teigia, kad švara ir tvarkingumas būdingi ne visiems Zodiako ženklams. Ypač trims ženklams netvarkingi namai yra visiškai normalus dalykas.

Skorpionas

Skorpionai pasirengę tvarkytis prieš atvykstant svečiams, tačiau likusį laiką jiems svarbiau užsiimti namų reikalais. Šio Zodiako ženklo atstovai namuose mėgsta gulėti lovoje, žiūrėti televizorių, žaisti pulteliu, valgyti skanėstus (ne savo gamybos), bet ne valyti.

Tačiau Skorpionai seka naujausias technologijas ir pirmieji įsigyja naujo modelio dulkių siurblį, indaplovę ir pan. Tačiau kiti kambario draugai jais naudosis, bet tikrai ne Skorpionas.

Liūtas

Liūtas - neplauti indai kriauklėje nekelia nerimo. Jie tikrai viską sutvarkys, bet tik tada, kai liks laiko. Juk Liūtui svarbiausia yra jo išvaizda, o paskui visa kita. Jei Liūtas skuba į darbą, susitikimą ar pasimatymą, jam svarbiausia ne paklota lova, o išlygintas drabužis ir švarūs batai.

Dažnai Leo samdo darbuotojus, kurie padeda jiems atlikti namų ruošos darbus. Liūtai šiuo metu daugiausia dėmesio skirs papildomam uždarbiui.

Ožiaragis

Ožiaragiai negali būti vadinami nešvariais, ypač vyrai. Tačiau moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, mažiau atsakingai rūpinasi tvarka namuose. Jie gali valandų valandas gulėti ant lovos ir žiūrėti į voratinklius, ir net mažasis pirštelis nepajudės iš vietos, kad galėtų greitai atsikelti ir juos išvalyti.

Dažnai Ožiaragiai valymo darbus paveda savo vaikams, sutuoktiniams ir kitiems šeimos nariams. Ožiaragis gali nuspręsti tvarkytis pats, bet tam turi įvykti kažkas antgamtiško.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau