Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 28

"Atsistok į eilę, berniuk": kaip moterys laiko vyrus ant pavadėlio

Dažnai vyrai to net nepastebi...

Žaisti žaidimus ar rizikuoti ir būti sąžiningam? Kiekvienas turi skirtingą pasirinkimą...

1. "Su geru seksu, įdomiais pokalbiais ir skaniais barščiais."

Taip, jei seksas jums tikrai kietas ir kokybiškas, tikrai įdomus pokalbis, ir jei moteris žino, kaip virti skanius barščius, tada geriausias "kablys" vyrams net negali įsivaizduoti.

Nors, žinoma, pasitaiko ir priešingų atvejų - moteris ilgai atsisako sekso, taip sužadindama susidomėjimą ir priversdama vyrą "užkibti ant masalo", o jei ji jam tikrai patinka, jis sutiks palaukti, nesuprasdamas, kad buvo užkibęs.

2. "Jums gali kilti pagunda sakyti: "Aš toks silpnas ir bejėgis, turiu būti apsaugotas, kitaip tiesiog išnyksiu.

Daug vyrų tuo patiki. Žinoma, moterys yra silpnoji lytis, bet patikėkite, yra moterų, kurios niekada savęs neišduoda, ir tai yra teisinga, bet jos gali meistriškai suvaidinti "silpną ir bejėgį avinėlį", kad net "silpnas vyras" šalia jos galėtų pasijusti tikru didvyriu, ir tai yra "kabliukas", ant kurio daugelis užkimba. Moterys tuo sumaniai naudojasi.

3. "Visi manęs nori, tad stok į eilę, berniuk".

Daugelis vyrų taip pat patenka į "kabliukas", kad jo pasirinktas tik rėmėjų urmu ir apskritai, gyvenimas klesti ir todėl, jei jis nėra skubėti, tai lengvai gali atimti jau kažkas kitas.

Kai kurios moterys šį audringą ir įtemptą gyvenimą su daugybe meilužių tiesiog imituoja. Tačiau kartais vyrai tikrai turėtų paskubėti, jei nenori prarasti šios moters.

4. "Tu esi geriausia, ką turiu! Tu esi mano svajonių vyras! Tik su tavimi pagaliau supratau, ką reiškia būti laimingam ir mylimam. Ačiū!"

Taip, beveik visi vyrai pasiduoda grubiam liaupsinimui, o moterys tai žino ir tuo naudojasi. Nors jei moteris viską sako nuoširdžiai, o vyrui patinka jos klausytis ir taip augti savo paties akyse, ir tai nėra sunku, o netgi malonu, pasakyti jam šiuos žodžius ir padėkoti už viską, ką jis dėl jos daro, taip drąsinant ir maitinant jo vyriškąjį ego ir savigarbą, o svarbiausia - skatinant jį naujiems žygdarbiams vardan meilės, tai kodėl gi ne?

Tai pats mieliausias ir naudingiausias "kabliukas", ant kurio mylinti savo vyrą moteris gali jį "užkabinti".

5. "O aš maniau, kad tu tikrai mane myli, o tu tiesiog pasinaudojai manimi ir mano jausmais. Kaip aš klydau dėl tavęs, koks buvau naivus ir patiklus...".

"Naivios mergaitės", kuri jam yra viskas ir dar daugiau, o jis, toks niekšas, to neįvertino, vaidmuo tikrai veikia kai kuriuos vyrus. Ypač jei mergina sako, kad su juo ji pirmą kartą turėjo viską, taip pat ir seksą, o jis vis dar yra rimtas ir atsakingas iš prigimties.

Todėl išsiskirti su tokia "mergaite" jam nebus lengva, nes vos tik jis pradės apie tai kalbėti, ta pati "naivi ir patikli mergaitė" ims verkti ir šauktis jo pareigos jai jausmo. Juk jis ją "prijaukino" ir dabar nori ją palikti, todėl jaučiasi kaltas ir tvirtai užkibo ant "kabliuko".

Jis visada stengsis jai įrodyti, kad ji klysta, kad jis nėra toks piktas, kokiu ji jį laiko, ir būtent to jai iš jo reikia. Čia "spąstai" ir veikia.

6. "Aš tave taip gerai suprantu..."

Visada suprantančios, ištikimos ir patikimos draugės vaidmuo yra labai viliojantis. Todėl vyrai dažnai užkimba ant šio kabliuko, nes kur kitur jis ras moterį, kuri jį taip gerai supras, kuria jis gali taip be galo pasitikėti? Kuris "nesikandžioja", bet myli, džiaugiasi ir atleidžia jam viską?

Todėl tokios besąlygiškos meilės, kurią vyrui motina suteikė tik ankstyvoje vaikystėje, jis nenori prarasti, ir tai visiškai suprantama. Todėl nenuostabu, kad vyrai tuo patiki, o pačios moterys kartais taip įsijaučia į "mylinčios ir atleidžiančios mamytės" vaidmenį, bandydamos išlaikyti vyrą šalia, kad vėliau pačios nuo to nukenčia.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau