Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 28

Jie visą gyvenimą ieško vienas kito, bet taip ir nesusitinka

Jis yra perspektyvus, drąsus, nuotykių ieškantis ir malonus jaunuolis. Svajojo rasti tokį žmogų kaip Ji. Ji - vidutiniškai kukli, moteriška, mylinti artimuosius. Svajojo rasti tokį žmogų kaip Jis. Deja, jie niekada nebus kartu.

"Ar ne per daug?" - kartais klausia manęs klientai, pasakodami apie savo meilės nesėkmes ir apie tai, kad negali rasti "savo" vyro. Ir iš tiesų, ar tarp milijonų vyrų nėra nė vieno "normalaus", kuris neatitinka tokių aukštų kriterijų? Iš tiesų jų yra, tačiau yra ir veiksnių, kurie trukdo jiems susitikti. Ta pati problema kyla ir vyrams.

Jie visą gyvenimą ieško vienas kito, bet taip ir nesusitinka

Taigi, suskaičiavau 4 pagrindines priežastis:

1. Neurotiniai santykiai. Kitaip sakant, mes norime vieno, o traukia mus visai kas kita. Štai, pavyzdžiui, mergina sako vaikinui, koks jis mielas ir malonus, bet jis jai tik draugas. Tuo pat metu vienas kitą keičiantys jos partneriai nuolat priveda ją iki ašarų, pykčio priepuolių, yra neištikimu ir netgi muša. Ir tuo pat metu ji pasakoja šitam savo „draugui“ kaip jai norisi švelnių ir romantiškų santykių. O bėda čia slypi pasąmoningame potraukyje turėti kitus santykius.

2. Išmoktas bejėgiškumas. Pabandžius tam tikrą laiką susitikinėti, merginoms (kaip ir vaikinams) gali susiklostyti įsitikinimas, kad tinkamo žmogaus rasti paprasčiausiai neįmanoma. Galbūt jie susidūrė su žmogumi, kuris atstūmė, arba atvirkščiai, jų netenkino naujos pažintys. Ir ši idėja, kad niekada nepavyks rasti tinkamo žmogaus, verčia jau iš anksto visus potencialius partnerius laikyti netinkamais.

Ir net jeigu šis žmogus yra absoliučiai tinkamas, siekiant patvirtinti pasąmoningą neigiamą nusistatymą, jam bus priskirti neegzistuojantys neigiami bruožai. Juk tvirtas įsitikinimas, kad nėra vertų kandidatų, dabar jau sudaro taip galvojančios moters (ar vyro) pasaulėžiūros pagrindą. Ir jeigu šie pamatai susvyruos, tada ir žmogaus pasaulio suvokimas ims byrėti. Tai labai pavojinga psichikai, todėl gali įsijungti apsaugos mechanizmai.

3. „Aš niekam nereikalinga/as“. Šį įsitikinimą irgi galima laikyti išmoktu bejėgiškumu, tačiau jis skiriasi tuo, kad šiuo atveju mergina ar vyriškis buvo pažeminti. Pavyzdys – kai apkūni moteris be jokios regimos priežasties pradeda agresyviai elgtis su kitais žmonėmis. Juk geriausia gynyba yra puolimas, tiesa?

4. Svajonės, svajonės… Be viso to, kas čia buvo aprašyta, atsitinka ir taip, kad svajonės ir fantazijos pasirodo daug geresni už realybę, ir jauna moteris ar vyras gali nesąmoningai atstumti tuos santykius, kurie egzistuoja tikrovėje. Juk taip miela skrajoti svajonėse, kur jus tiesiogine prasme apgaubia pačios maloniausios emocijos, ir kur kas mažiau patrauklu gyventi realybėje, kurti realius santykius ir susidurti su jus bauginančiomis realiomis problemomis. Ir kaip norisi nuo viso to vėl pabėgti į fantazijas… Dėl to ištekėjusios moterys ir užmezga romanus su praktiškai nepažįstamais žmonėmis, su kuriais susipažįsta susirašinėdamos.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau