Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 28

3 būdai, kaip padaryti įspūdį potencialiam partneriui

Daugelis psichoterapeutų klientų kreipiasi pagalbos pirmiausia dėl problemų asmeniniame gyvenime. Remdamasis didele patirtimi, psichologas padarė išvadas apie tai, kas mums padeda "užkabinti" patinkantį žmogų per pirmąjį pasimatymą.

"Suprantu, kad tarp mūsų yra kibirkštis, bet kaip man pradėti santykius?", "Visiškai nežinau, kaip žengti pirmą žingsnį", "Kodėl man visada trūksta drąsos asmeniniuose santykiuose" - tai tipiški skundai", - sako amerikiečių terapeutas Markas Traversas.

Taigi ką daryti žmonėms, kurie aistringai trokšta, kad santykiai būtų sėkmingi, bet dar nežino, nuo ko pradėti?

1. Nebijokite būti pažeidžiami

Kai pirmą kartą parodome romantišką susidomėjimą nauju partneriu, pasijuntame labai pažeidžiami. Parodome savo tikruosius jausmus nežinodami, koks bus rezultatas.

"Stenkitės nesiginti, o būti kuo atviresni", - pataria Traversas. Psichologai šią techniką vadina kognityviniu perorientavimu, ir ji padeda susidoroti su pernelyg stipriomis emocijomis.

Norėdami permąstyti situaciją (t. y. pažvelgti į ją kitu kampu), priminkite sau, kad jūsų jaudulys ir "drugeliai pilve" yra visiškai natūralūs ir netgi geras ženklas. Džiaugsmingas įsimylėjimo jaudulys yra dovana, kurią verta vertinti, nepaisant to, kuo ji baigsis.

    Taip pat verta prisiminti, kad jūsų potencialus partneris šioje situacijoje taip pat gali jaustis labai pažeidžiamas, net jei stengiasi to neparodyti.

"Vienas geriausių būdų suprasti, kaip jaučiasi kitas žmogus, yra įsivaizduoti save jo vietoje. Psichologai šį metodą vadina egocentrine projekcija. Tai veikia, nes visi turime kur kas daugiau panašumų nei skirtumų. Taip, žinoma, charakteriai, kultūra, įsitikinimai gali būti labai skirtingi. Tačiau apskritai mus visus džiugina, liūdina, erzina ir guodžia beveik tas pats dalykas", - aiškina Traversas.

Visi esame jautrūs savo aplinkai ir rūpinamės savo santykiais su svarbiais žmonėmis. Pripažindami, kad šioje situacijoje abu jaučiatės nesaugūs ir pažeidžiami, galėsite pradėti sąžiningą ir atvirą dialogą.

3 būdai, kaip padaryti įspūdį potencialiam partneriui

2. Atkreipkite dėmesį į kitus savo gyvenimo aspektus

Visi žinome posakį "Nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšį". Šis principas galioja ir mūsų asmeniniame gyvenime. Neturėtume visiškai susitelkti į naują pomėgį.

Mums kas nors patiko ar net įsimylėjome - ir tai yra gerai. Dar geriau, jei išdrįsome parodyti savo jausmus ir pabandyti užmegzti santykius. Tačiau negalite sustabdyti viso kito gyvenimo.

Neplanuokite toli siekiančių planų iš anksto. Nepasiduokite pagundai tikrinti asmenines žinutes 50 kartų per dieną. Neatsisakykite suplanuotų susitikimų su draugais ir šeimos nariais dėl pasimatymo, kuris gali neįvykti.

Toliau gyvenkite įprastą gyvenimą ir palikite viską likimo valiai. Taip ne tik apsaugosite savo psichiką nuo nereikalingo streso, bet ir parodysite potencialiam partneriui, kad esate nepriklausomas, o tai labai patraukli savybė.

3: tiesiog būkite savimi

"Labai svarbu nebijoti parodyti potencialiam partneriui savo tikrojo "aš". Niekada nesistenkite būti kitokie, tikėdamiesi, kad jums patiks", - sako Markas Traversas.

Daugelis psichologų įsitikinę, kad ištikimybė savo tikrajam "aš" yra laimės pagrindas. "Daugybė tyrimų parodė, kad autentiškumas yra labai svarbus mūsų psichologinei gerovei, - pabrėžia šveicarų psichologė Petra Kipfelsberger.

"Kai mums kas nors patinka, galime beprotiškai bijoti žengti pirmą žingsnį, parodyti savo jausmus. Atrodo, tarsi tai būtų gyvybės ir mirties klausimas. Žinoma, taip nėra. Būkite drąsūs, nebijokite būti pažeidžiami, išlaikykite nepriklausomybę ir būkite savimi", - apibendrina Markas Traversas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau