Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 29

Testas: Jūsų požiūris į gyvenimą

Nuoširdžiais žodžiais „taip" ir „ne" atsakykite šio testo klausimus.

1. Ar Jūs dažnai juokiatės?

2. Jūs sapnuojate fantastinius sapnus?

3. Nesėkmės Jums ilgai sugadina nuotaiką?

4. Ar jūs manote, kad šiuolaikinis pasaulis vertas gailesčio?

5. Ar žinote beviltiškumo bei padėties be išeities jausmą?

6. Jus vargina bendravimas su aplinkiniais žmonėmis?

7. Jums atrodo, kad gyvenimas -beprasmis?

8. Ar tikite laiminga ateitimi?

9. Kitiems sekasi geriau nei Jums?

10. Jums atrodo, kad Jūsų gyvenimą gadina kiti žmonės?

11. Jūs mėgstate pasišaipyti iš aplinkinių?

12. Jūs kartais be jokios akivaizdžios priežasties jaučiatės nelaimingas (-a)?

13. Jūs mėgstate laiką leisti triukšmingose kompanijose?

Už kiekvieną teigiamą („taip“) atsakymą į 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 ir 12 klausimus bei už kiekvieną neigiamą („ne“) atsakymą į 1, 2, 8,11 ir 13 klausimus sau skirkite po 1 tašką.

Suskaičiuokite taškus ir susipažinkite su išvadomis

Jei surinkote

nuo 0 iki 2 taškų

Jei atsakę į šio testo klausimus surinkote nuo 0 iki 2 taškų, Jus galima pasveikinti, nes Jūs optimistiškai žiūrite į savo gyvenimą. Be to, Jūsų požiūris į aplinkinį pasaulį yra labiau pozityvus. Jūs tikite, kad jei gyvenime ir pasitaiko kokių nors sunkumų, tai jie yra įveikiami, o paskui kiekvieną juodą gyvenimo tarpsnį būtinai seka baltas gyvenimo tarpsnis.

Jei surinkote

nuo 3 iki 7 taškų

Jei atsakę į šio testo klausimus surinkote nuo 3 iki 7 taškų, tai požymis, jog Jūs bandote mąstyti pozityviomis kategorijomis. Tiesa, tai Jums ne visada pavyksta. Kartais Jūs šį pasaulį ir savo gyvenimą matote pernelyg niūriomis, juodomis spalvomis. Tačiau visgi dažniausiai Jūs neįklimpstate pesimizmo pelkėje, o tai - gerai, nes tik optimistinis požiūris į gyvenimą padeda įveikti visus sunkumus.

Jei surinkote

nuo 8 iki 12 taškų

Jei atsakę į šio testo klausimus surinkote nuo 8 iki 12 taškų, Jūsų požiūris į gyvenimą yra negatyvus, Jūs iš gyvenimo nesulaukiate jokių malonumų, nes tikriausiai „nematote šviesos tunelio gale“. Tikriausiai Jūs įstrigote Jus ištikusiose nesėkmėse, o tai negatyviai veikia ne tik Jūsų požiūrį į gyvenimą, bet ir į Jus supančius žmones.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau