Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 31

Kaip vyras gali padidinti savo savivertę?

Kaip pakelti savivertę? Ką turite padaryti, kad iš tikrųjų patikėtumėte savimi ir savo jėgomis?

Vyrai yra linkę vertinti save pagal tai, ką jie padarė. Kitaip tariant, jų gyvenimo atskaitos taškas yra faktiniai darbo rezultatai, apčiuopiami dalykai, rodantys, kad jie gerai atliko savo darbą.

Akivaizdu, kad vienintelis veiksmingas būdas padidinti jų savivertę - pasiekti puikų rezultatą. Bet štai kas svarbu: turėsite dirbti. Daug.

Ir nesvarbu, ką darote, kokią profesinės realizacijos sritį pasirenkate, jūs darysite klaidų. Visi jie skiriasi savo pobūdžiu ir mastu. Jūsų idėjos žlugs, jūsų planai žlugs - su tuo susiduria kiekvienas. Tačiau kyla klausimas, kaip reaguoti į šias "likimo dovanas".

Galite vadinti save nevykėliu, nieko nesugebančiu, o visata gali kaltinti neteisingumą. Galite užsidaryti savyje, puoselėdami ir ugdydami savo nuoskaudą prieš visus ir visas. Arba galite "išnaudoti" kiekvieną savo nesėkmę ir augti.

Kai po kito insulto vėl atsistosite ant kojų, tikrai būsite stipresni ir labiau pasitikintys savimi. Jau šiuo etapu pradėsite labiau tikėti savo gebėjimu eiti iki galo. Tai labai svarbus jausmas, kurį verta savyje puoselėti.

Bet ką daryti, jei tikslai tiesiog nepasiekiami? Jūs žengsite vos porą žingsnių link jų, ir viskas žlugs?!

Taip nutinka dėl tos priežasties, kad jūsų tikslai pasirodė pernelyg aukšti, nerealūs. Jūs tiesiog sumąstėte tai, ko paprastas mirtingasis realizuoti nepajėgus. Bent jau ne iš karto, ne vienu mostu.

Suprantate, kurlink suku? Sulėtinkite tempą, išsikelkite sau tikslus, kurie, jūsų suvokimu, yra daugmaž pasiekiami ir realūs. Įgyvendinkite vieną iš tokių paprastų, nesudėtingų tikslų – ir jūsų Ego iškart pasijaus labiau pasitikintis savimi. Tada ženkite dar vieną žingsnį – pajausite dar didesnį pasitikėjimą. Patikėkite, trečiasis tikslas bus pasiektas nepalyginamai lengviau ir efektyviau.

Kodėl taip yra? Jūs įgyjate sėkmingos veiklos, pasisekusio sumanymo patirties. Ir ši patirtis labai svarbi, ugdant savivertę ir realizuojant potencialą. Todėl prisiminkite ir „kaupkite“ savyje ne tik nesėkmes ir žlugimus, bet ir pasiekimus. Ir laikui bėgant jų bus ims daugėti.

Nebėkite nuo sunkumų – jie yra jūsų kelias į sėkmę ir augimą. Išnaudokite kiekvieną gyvenimo išbandymą kaip galimybę tapti stipresniam.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau