Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 22

8 požymiai, kad susitikinėjate su alfa-patinu

Kiekviename vyre gyvena alfa-patinas. Tačiau ne visi jie iš tikrųjų tokie yra. Galbūt nemanote, kad esate alfa patinas. Viena vertus, santykiai su vienu iš jų turi privalumų, kita vertus, yra ir trūkumų. Alfa patinai yra pasitikintys savimi, stiprūs, dominuojantys, drąsūs, santūrūs ir kantrūs. Tačiau visos šios savybės nepadaro jų idealiais partneriais. Alfa patinai vadovaujasi savo poreikiais, aistra, troškimais, tikslais ir svajonėmis. Kartais jie būna savanaudžiai ir neleidžia moteriai sustabdyti jų nuo to, ko jie nori. Tačiau jei manote, kad alfa patinas yra puikus partneris jums, štai keletas patarimų, kaip jį atpažinti:

1. kalbėdamas jis pasitiki savimi

Jo kalboje nėra jokių "o-o" ar "m-mm". Jis neslepia akių. Jis yra įsitikinęs tuo, ką sako, ir savo nuomonę išsako nedvejodamas ir nesigailėdamas. Jis retai meluoja, todėl nebijo užmegzti akių kontakto. Tačiau taip pat nesitikėkite, kad jis visą laiką tęs jūsų pokalbį. Alfa patinai su moterimi nėra ceremoningi. Be to, jie nemėgsta drovių moterų.

2. Jis dominuoja

Alfa patinai žino savo galią ir ją demonstruoja, kai tik įmanoma. Jei jūsų vyras demonstruoja dominuojančią kūno kalbą, tai vienas iš požymių, kad jis yra alfa-patinas. Jis niekada nekryžiuoja kojų ar rankų, bet visada eina tiesia nugara, pasitikėdamas savimi. Jis vengia dominuojančių, stiprių ir nepriklausomų moterų, nes nepakenčia, kai jam nurodinėjama, ką ir kaip daryti.

3. Jis ramus ir protingas

Vyrai problemas sprendžia skirtingai. Vieni jų labai nerimauja, nervinasi ir abejoja, o kiti išlieka ramūs ir sprendžia netgi pačias sudėtingiausias situacijas be nervų ir nereikalingų emocijų. Alfa-patinai (vyrai) tiki, kad tik moterys gali būti emocingos. Jie žino, ką daryti, ir nesustoja, kol to nepadarys. Jei jūsų vyriškis visada laikosi duoto žodžio, greičiausiai jis yra tikras alfa vyras.

4. Jis drąsus

Santykiuose su alfa-patinu (vyru) nėra vietos abejonėms ir kuklumui. Užuot sakęs „Ar norėtum kur nors nuvykti?“ arba „Gal nueikime šįvakar į restoraną?”, arba „Kur norėtum atostogauti šiais metais?“, jis pasakys kažką panašaus į „Suorganizuosime sau mini kelionę“ arba „Skrendam šiais metais į Graikiją“. Jis visada pasiruošęs veiksmams ir nebijo prisiimti atsakomybės.

5. Jis žino savo žodžių vertę

Kai alfa-patinas, vyras ką nors sako, jis iš tiesų turi omenyje būtent tai. Jeigu jis mano, kad neturi ką pasakyti, jis nieko ir nesakys. Jis labai tiesmukas. Tai reiškia, kad jums neteks valandų valandas svarstyti ir spėlioti, ką galėjo reikšti jo pasakyti žodžiai. Jis visada kalba, ką galvoja. Minusas čia yra tas, kad tai gali užgauti jūsų jausmus. Ne todėl, kad jis buvo grubus ar savanaudis. Jis tiesiog kalba tiesiai šviesiai ir nesijaudina, kaip į tai reaguos kiti.

6. Jį sunku pralinksminti

Dažniausiai alfa-patinas, vyras gali tiesiog nusišypsoti ir viskas. Jis rimtas ir užsiima savo reikalais. Bet jei visgi jums pavyko jį smarkiai prajuokinti, reiškia, garantuotai jam patinkate.

7. Jis rūpinasi savo kūnu

Reguliariai treniruojasi ir sportuoja. Nevartoja pernelyg daug alkoholio ir vengia greito maisto. Alfa-patinas, vyras visada nori gerai atrodyti, sugebėti apginti save ir mylimus žmones. Nebijo peštynių, kadangi puikiai žino savo jėgą.

8. Jis vengia dramos

Alfa-patinai, vyrai nešvaistys savo laiko tuštiems ginčams ar beprasmiškiems barniams. Visos šios dramos – ne jiems. Jis jus išklausys, kad suprastų, ko norite arba kas jus neramina. O paskui išsakys savo nuomonę ir pokalbis bus baigtas. Jis išmokys jus brandžiai spręsti problemas – be ginčų ir dramų. Jei to nesuprasite, vargu ar toks vyras ilgai kęs jūsų isterijas.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau