Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 1

Jūsų intymus gyvenimas atskleidžia, kas iš tikrųjų esate

Prisiminkite, kaip elgiatės, kai esate vieni su savo partneriu intymumo metu, nes kai apnuoginate savo kūną ir sielą, tampate savimi, tikruoju savimi. Tai reiškia, kad pradedate nusimesti visas kaukes, todėl tai geras metas stebėti save.

Ar esate drąsus ir atsipalaidavęs intymumo metu, ar atvirkščiai - susigūžęs ir vaizdžiai kalbant ar net perkeltine prasme užsitraukęs antklodę iki akių? Jei jaučiatės sustingęs ir nesaugus, vadinasi, yra kažkas, ko nepripažįstate ar neigiate, kas jums nepatinka.

Svarbu suprasti, ką būtent neigiate, ko konkrečiai nemylite, o svarbiausia – kodėl tai darote, kokia to priežastis, kas pastūmėjo taip jaustis? Pagalvokite apie tai ir supraskite, kad priežastis slypi ne partneryje ir keisti reikia ne jį, o save, tai yra – savo požiūrį į save.

Žinoma, svarbu, kad ir partneris mus mylėtų, tačiau būtina suprasti vieną paprastą tiesą – jūsų mylimasis, kad ir kaip jus mylėtų, vis tiek negali jums skirti daugiau dėmesio ir meilės, nei jūs patys sau galite duoti ir priimti iš savęs pačių. Partneris tiesiog padės išlaikyti jums įprastą lygį, ir ne daugiau.

Jums duota tai, ką esate pasiruošę priimti ir ko laikote save vertais, štai toks gyvenimo dėsnis, galiojantis visose sferose. Jūsų partneris pasąmoningai prisiderina prie jūsų, o jūs – prie jo. Todėl pradėkite pagaliau vertinti save ir savo kūną. Ne nuo pirmadienio ar Naujųjų metų, o tiesiog dabar… arba niekada.

Pasiryžkite kažką pakeisti savo gyvenime į gerąją pusę, ženkite šį pirmą svarbiausią žingsnį, nes pirmas žingsnis visada yra pats sunkiausias, tačiau kai tik pradėsite, kelias pats nusidrieks prieš jūsų akis.

Juk visi nenumaldomai ir užtikrintai judame ta pačia kryptimi... į finišo tiesiąją, ir niekas nežino, kada ją pasieksime. Taigi gyvenkite ir mylėkite, džiaukitės ir priimkite, ir visada dovanokite meilę, pirmiausia, žinoma, sau, o paskui dovanokite ją kitiems ir taip pat gaukite ją mainais - nuoširdžiai ir su dėkingumu jau dabar! Sėkmės jums!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau