Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 1

90 proc. moterų nori būti šiame santykių modelyje. Pagrindinis jo trūkumas.

Kai gimstame, ateiname į pasaulį su savo požiūriais, vertybėmis ir taisyklėmis. Tas pasaulis yra mūsų šeima. Augdami sužinome, kad pasaulis yra daugialypesnis, nei manėme. Susipažįstame su kitais žmonėmis, sužinome naujų dalykų ir išmokstame bendrauti su priešingos lyties atstovais. Tačiau nors žmonių tarpusavio sąveikos modeliai gali būti skirtingi, mūsų sąveikos modelis bus panašus į mūsų šeimos sąveikos modelį.

Štai kodėl visos mergaitės, kurioms reikia meilės ir rūpesčio, patenka į santykių modelį: TĖVAS - DUKRA. 

Visi berniukai, kurie mėgsta būti perdėtai globėjiški ir rūpestingi, prisiimti atsakomybę už savo merginos/žmonos būklę, padėti, kai pagalbos nereikia, ir jaučia didžiausią nerimą, kai reikalai tampa nekontroliuojami.

Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinį tėvo ir dukters santykių modelio trūkumą.

Tokiame modelyje, be jokios abejonės, esama labai daug pliusų, juk kam gali nepatikti, kai tavimi rūpinasi, tave globoja, tenkina daugumą tavo poreikių, o čia dar ir vyšnia ant torto: „Brangioji, tau už nieką nereikia prisiimti atsakomybės. Viską padarysiu aš pats“…

Pasaka, o ne gyvenimas… Bent jau taip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Bet jei pasigilintume, pamatytume absoliutų kolapsą. Ypač jei pora nemoka persijungti tarp modelių ir gyventi arba despotiško tėvo, arba infantilaus vaiko būsenoje.

Taigi. Kuo vaikas skiriasi nuo suaugusiojo?

Teisingai – suaugęs žmogus pajėgus savarankiškai patenkinti visus savo poreikius, aiškiai supranta ir realizuoja savo norus, bei žino, kaip juos pasiekti. Skirtingai nei vaikas.

Būtent todėl pagrindinis tokio santykių modelio trūkumas yra vaiko priklausomybė nuo tėvų. Tai yra, Dukters nuo Tėvo. Priklausomybė gali pasireikšti įvairiuose lygmenyse: emociniame, fiziniame, finansiniame. Tačiau priklausomybė bus bet kokiu atveju.

Moterys, gyvenančios su vyrais–tironais, kurios visiškai apleido savo asmenybę, potencialą, asmeninę realizaciją šeimos labui – visos jos priklauso tai pačiai „Dukros“ kategorijai iš mūsų nagrinėjamo santykių modelio.

Tai moterys, kurios, atrodytų, visa savo išvaizda gali parodyti, jog žino savo vertę ir, jos, atvirai kalbant, gali išties atrodyti labai prašmatniai, tačiau giliai savo viduje visiškai neturi savo vertės jausmo. Jų gyvenimas yra kupinas perdėto įsitraukimo. Tik perdėto įsitraukimo ne į savo pačios, o į partnerio (Tėvo) gyvenimą. Perdėtas įsitraukimas pajėgus viską aplinkui išlaikyti chaoso būsenoje, dėl ko visiškai nelieka energijos savo gyvenimui.

Toks santykių modelis yra persmelktas nerimo ir atsakomybės, nerimas – iš Dukters pusės, o atsakomybė (tuo pačiu ir perteklinė) – iš Tėvo. Tačiau nepaisant to, šis santykių modelis turi teisę egzistuoti. Pasakysiu dar daugiau, apie 90% merginų svajoja gyventi tokiame santykių modelyje. Nes visos jos jaučia iš vaikystės atsineštą deficitą. Arba dėl to, kad vaikystėje šeimoje nebuvo vyriškos figūros, arba dėl to, kad toji figūra buvo neadekvati.

Gyventi pagal tokį modelį normalu, kai abu partneriai yra pasirengę atviram ir sąžiningam dialogui ir sugeba nekenksmingu būdu persijungti iš vieno modelio į kitą.

Bet kokiuose santykiuose – gebėjimas kalbėtis savaime yra vertingas. Ir esant tam tikram sąmoningumo lygiui, tai netgi intymiau už seksą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau