Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 3

Naujasis Albertos premjeras pavadintas "sąmokslo teoretiku", nes atsisakė bendradarbiauti su WEF

Naujasis Albertos premjeras buvo užsipultas dėl to, kad atsisakė bendradarbiauti su Pasaulio ekonomikos forumu (WEF)

Danielle Smith, vakcinų ir kaukių mandatų priešininkė, pareiškė, kad atšaukia "sveikatos konsultacijų sutartį", susijusią su WEF ir besisukančią apie Albertos atsaką į kiaulytes, nes ji nenorinti dirbti su grupe, kuri kalba apie vyriausybių kontrolę.

Pirmadienį per spaudos konferenciją po to, kai buvo prisaikdintas jos naujasis kabinetas, Smith sakė: ,,Aš noriu, kad jos kabinetas būtų išrinktas:

"Man nemalonu, kai milijardieriai giriasi, kaip jie kontroliuoja politinius lyderius..... Tai įžeidžia... Žmonės, kurie turėtų vadovauti vyriausybei, yra tie, kurie už juos balsuoja".

ZeroHedge praneša: Jungtinės konservatorių partijos premjerė sakė, kad laikosi federalinių konservatorių lyderio Pierre'o Poilievre'o, kuris pareiškė, kad jis ir jo frakcija neturės nieko bendra su Pasaulio ekonomikos forumu, pozicijos.  Anksčiau šį mėnesį, pirmąją savo darbo premjere dieną, Smit pareiškė, kad žmonės, nepaskiepyti nuo kovidų, yra labiausiai diskriminuojama grupė, kurią ji matė per savo gyvenimą.

Reaguodama į tai, Kanados didžioji žiniasklaida vykdo kruopščią karo kirvio kampaniją prieš Smith, nuosekliai vadindama visą nepritarimą WEF "sąmokslo teorija".  Kaip sakoma, jei norite sužinoti, kas iš tikrųjų yra valdžioje, tereikia išsiaiškinti, ko jums neleidžiama kritikuoti.

Po dvejus metus trukusių autoritarinių blokadų ir bandymų įvesti vakcinų pasus Kanadoje Alberta buvo vienas iš nedaugelio šalies regionų, kuris politiškai pasipriešino vykdomosios valdžios diktatui.  Tai padėjo paremti sunkvežimių vairuotojų ir kitų kanadiečių protestus prieš skiepų pasus ir paskatino Justiną Trudeau pasinaudoti nuostatomis dėl terorizmo ir konfiskuoti šiam judėjimui skirtas aukas.  Albertos kovidų infekcijų ir mirčių vidurkiai yra ne prastesni nei provincijų, kuriose galioja griežti įgaliojimai, o tai dar kartą įrodo, kad įgaliojimais nieko nepasiekta saugumo srityje, bet viskas pasiekta kontrolės srityje.

Kanados spauda ir kitos žiniasklaidos priemonės teigia, kad WEF kritika grindžiama "neįrodytais ir paneigtais internetiniais sąmokslo kaltinimais, esą forumas vadovauja pasauliniam sąmokslininkų sąmokslui, kuris naudojasi pandemija, kad išardytų kapitalizmą ir įvestų žalingas socialistines sistemas bei socialinės kontrolės priemones, pavyzdžiui, priverstų žmones skiepytis vakcinomis su sekimo lustais".

Kiekvienas šiame teiginyje minimas "sąmokslas" yra tiesa - nė vienas iš jų nebuvo "paneigtas", išskyrus galbūt teiginį apie "sekimo lustą", kuris yra nereikalingas, nes WEF jau skatino vyriausybes naudoti mobiliųjų telefonų sekimo programėles, kad būtų galima stebėti vakcinų būklę ir gyventojų judėjimą.  Daugelį šių programėlių JAV patvirtino CDC, o tokiose šalyse kaip Kinija jos yra privalomos.

Pasaulio ekonomikos forumas, veikdamas kaip savotiškas globalistinis būsimų politinių iniciatyvų analitinis centras, prisidėjo prie daugelio nepavykusių apribojimų, kuriuos pandemijos metu taikė įvairių šalių vyriausybės, skatinimo.  

WEF vadovas Klausas Schwabas (Klaus Schwab) savo raštuose konkrečiai nurodo, kad ši institucija kovidą laikė puikia "galimybe" įgyvendinti tai, ką jis vadina "Didžiuoju perkrovimu", apimančiu "bendros ekonomikos" koncepciją - pasaulinę socialistinę technokratiją, turinčią pakeisti laisvąsias rinkas ir užbaigti mums žinomą kapitalizmą.  Kaip teigia WEF, jūs "nieko neturėsite, neturėsite privatumo" ir jums tai patiks.

Tai nėra sąmokslo teorija.  Tai atvirai pripažintas sąmokslo faktas.  Tai neginčijama. 

"Sąmokslo teorijos" etiketės naudojimas paprastai yra taktika, kuria siekiama išvengti sąžiningų diskusijų, pagrįstų faktais ir įrodymais.  Jei Kanados spauda būtų priversta ginti savo poziciją remdamasi turima informacija, ji pralaimėtų.  Todėl jie stengiasi savo skaitytojus apsaugoti nuo priešingų argumentų, vadindami juos "sąmokslo teorija" ir tikėdamiesi, kad šie skaitytojai niekada toliau neieškos informacijos.  

Tada Kanados žiniasklaida cituoja citatas, kuriose konkrečiai teigiama, kad nedirbant su WEF Albertos visuomenė atsidurtų nepalankioje padėtyje, nes ji būtų atkirsta nuo WEF teikiamos informacijos.  

Svarbu paminėti, kad nėra jokių įrodymų, jog WEF iki šiol būtų pateikęs kokios nors gyvybę gelbstinčios sveikatos informacijos apie kovidų pandemiją.  Tiesą sakant, nėra jokių įrodymų, kad WEF būtų kaip nors naudingas Kanados visuomenei.  Keista ir priešiška didžiosios žiniasklaidos reakcija į tai, kad Smith vengia užsienio elitistų organizacijos, kuri nėra lojali Kanados piliečiams, rodo, kad ji gali būti šališka.

Danielle Smith drąsa atriboti WEF įtaką Albertoje sulaukė nesąžiningos žiniasklaidos reakcijos, tačiau ilgainiui ji priėmė geriausią įmanomą sprendimą.  Klausyti patarimų iš potencialaus parazito nėra geras vadovavimas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau