Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 3

Joe Bidenas įspėja, kad demokratija "žlugs", jei respublikonai laimės vidurio rinkimus

Trečiadienį JAV prezidentas Joe Bidenas (Joe Biden) perspėjo, kad jei respublikonai laimės kadencijos vidurio rinkimus, demokratija, kokią ją pažįstame, žlugs.

"Mes, žmonės, turime nuspręsti, ar vyraus teisinė valstybė, ar leisime tamsiosioms jėgoms ir valdžios troškimui užleisti vietą principams, kuriais ilgą laiką vadovavomės", - sakė J. Bidenas savo kalboje.

Apie tai praneša Breitbart.com: Baidenas savo kalbą pradėjo primindamas išprotėjusio asmens išpuolį prieš Polą Pelosi penktadienį po to, kai užpuolikas nerado Seimo pirmininkės Nancy Pelosi jų namuose San Franciske.

Prezidentas vėl bandė susieti išpuolį prieš Pelosi su sausio 6 d., kai D. Trumpo šalininkai šturmavo Kapitolijaus kalvą protestuodami prieš 2020 m. prezidento rinkimus.

J. Bidenas kaltino buvusį prezidentą Donaldą Trumpą (Donald Trump) už 2020 m. rinkimų rezultatų kvestionavimą, kuris, jo teigimu, tik padidino politinio smurto atvejų skaičių.

"Amerikoje nesutarimus sprendžiame ne riaušėmis, ne minia, ne kulka ar plaktuku, o taikiai prie kovos langelio - balsavimo urnos", - sakė jis.

J. Bideno kalba buvo aštriai šališka, ignoruojant demokratus, kurie protestavo prieš 2016 m. rinkimų rezultatus, melagingai paskelbdami D. Trumpą neteisėtu prezidentu, išrinktu dėl Rusijos įtakos. Jis taip pat ignoravo demokratų politinio smurto atvejus ir politinius veikėjus, kurie atsisakė pripažinti teisėtus rinkimus.

Vietoj to jis kaltino "kraštutinius MAGA" respublikonus.

"Šią akimirką turime priešpastatyti tiems melams tiesą. Nuo to priklauso mūsų tautos ateitis", - sakė jis ir pavadino tai "lemiamu momentu" Amerikos istorijoje.

Jis perspėjo, kad daugiau nei 300 į postus kandidatuojančių respublikonų suabejojo 2020 m. prezidento rinkimais, kurie simbolizuoja "autokratijos apetitus" prieš Amerikos demokratiją.

"Privalome vienu pribloškiančiu vieningu balsu prabilti kaip šalis ir pasakyti, kad Amerikoje nėra vietos rinkėjų bauginimui ar politiniam smurtui", - pridūrė jis. "Jokios vietos, jokios vietos niekada."

J. Bidenas pakartojo daugelį minčių apie demokratiją, kurių jis laikėsi nuo inauguracijos, ir vėl kaltino respublikonus, kad jie kelia pavojų demokratijos ateičiai Jungtinėse Valstijose.

Prezidentas teigė, kad demokratijos ateitis yra svarbesnė už visus kitus klausimus, netiesiogiai ragindamas amerikiečius balsuoti už demokratus, kad būtų išsaugota šalies ateitis.

"Turime balsuoti, žinodami, kas pastatyta ant kortos, o ne vien tik šios akimirkos politiką", - sakė jis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau