Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 2

Gubernatorius Newsomas pasirašo įstatymą, verčiantį gydytojus reklamuoti skiepus arba būti uždraustiems Kalifornijoje

Kalifornijos gubernatorius Gavinas Newsomas (Gavin Newsom) pasirašė įstatymo projektą, kuriuo gydytojai verčiami reklamuoti eksperimentinius Covid skiepus visuomenei arba jiems gresia medicinos licencijos atėmimas.

Įstatymo projekte AB2098, kurį pateikė demokratų asamblėjos narys Evanas Low, teigiama, kad gydytojas ar chirurgas daro profesinį nusižengimą, jei skleidžia informaciją apie galimą COVID-19 injekcijų keliamą riziką pacientams.

Tokį elgesį padariusiam gydytojui gali būti skirta drausminė nuobauda, kurią skiria valstijos gydytojų taryba, ir jis gali netekti licencijos verstis praktika Kalifornijoje.

Thelibertydaily.com praneša: Įstatymo formuluotė skamba kur kas keisčiau, nei yra iš tikrųjų. Gydytojai "gali" būti nubausti, jei jie visiškai nepritaria siekiui kiekvienam vyrui, moteriai ir vaikui kuo daugiau kartų sušvirkšti eksperimentinių vaistų, kurie pasižymi dramatiškomis ir dažnai mirtinomis nepageidaujamomis reakcijomis. Nors ir paliekama erdvės interpretacijoms, galutinai nepaskelbus, kad gydytojai bus drausminami, pažvelkime tikrovei į akis. NĖ vienas gydytojas, kuriam labiau rūpi išlaikyti karjerą nei tarnauti pacientams, nerizikuos.

Deja, didžioji dauguma Kalifornijoje vis dar praktikuojančių gydytojų priklauso šiai kategorijai.

Apibendrinant dabartinę vakcinų reikalų padėtį Amerikoje, galima pasakyti, kad valdžia pasiekė tris tikslus. Pirma, jie atėmė informuoto asmens sutikimą, pasitelkdami melą, apšvietimą dujomis, propagandą ir blogiausią masinę cenzūros kampaniją, kokią ši šalis kada nors yra mačiusi. Tada grasinimais privertė dešimtis milijonų amerikiečių pasiskiepyti, net jei jie buvo gerai informuoti ir nenorėjo gauti injekcijų. Trečia, jie nuteikė piliečius prieš piliečius, paskelbdami neskiepytus žmones iš esmės nešvariais ir nevertais.

Neužtenka to, kad valdžia visa tai padarė. Dabar Kalifornija dar labiau pakilo į aukštesnį lygį, užgniauždama tiesą norinčius pasakyti medikus. Dabar gydytojams teks rinktis: vadovautis mokslu ar valdžios įsakymais. Kovid-19 vakcinų atveju šie pasirinkimai yra vienas kitam prieštaraujantys.

Kaip Kalifornija, taip ir kitos mėlynosios valstijos. Galime tikėtis, kad artimiausiu metu panašūs įstatymai bus priimti daugelyje kitų valstijų.

Po truputį globalistinis elitas, toks kaip Gavinas Niušomas (Gavin Newsom), mažina mūsų teises, laisves ir apsaugą. Jie verčia žmones ignoruoti mokslą, išsižadėti proto ir tylėti apie mus supantį blogį.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Gali nutikti ir taip, kad ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje, tokie dalykai įsigalios... Ar mūsų gydytojai, tam pasirengia? Taigi, beprotybė tęsiasi, kai vienas žmogus, gali įsakinėti, kitiems... Jums tai nieko neprimena? Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau