Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 8

D. Trumpas sako, kad lapkričio 15 d. paskelbs "didelį pranešimą", nes tikimasi kandidatuoti į prezidento postą

Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas (Donald Trump) pirmadienį savo šalininkams pašiepė patvirtinimą apie numatomą jo kandidatavimą į 2024 m. prezidento postą, atskleisdamas, kad lapkričio 15 d. padarys "didelį pranešimą".

Lapkričio 7 d. D. Trumpas lankėsi Deitone, Ohajo valstijoje, kur surengė vietos respublikonų kandidatų, ypač J. D. Vance'o (J.D. Vance), siekiančio šios valstijos Senato nario mandato, rinkimų kampanijos mitingą. Šalininkams jis sakė, kad tarpiniai rinkimai yra "šalį gelbstintys rinkimai".

"Prieš dvejus metus buvome didi tauta ir vėl būsime didi tauta", - sakė D. Trumpas.

"Pirmas žingsnis gelbstint Ameriką - rytoj iškovoti epinę pergalę respublikonams".

Mitingo pabaigoje D. Trumpas užsiminė, kad 2024 m. sieks dar kartą kandidatuoti į Baltuosius rūmus.

"Antradienį, lapkričio 15 d., "Mar-a-Lago" Palm Biče, Floridoje, padarysiu labai didelį pranešimą", - sakė D. Trumpas, tačiau nedetalizavo.

Jis pridūrė: "Nenorime, kad kas nors sumenkintų rytojaus svarbą.

D. Trumpas jau kelis mėnesius užsimena, kad vėl sieks prezidento posto.

Lapkričio 3 d. Ajovos valstijoje vykusiame mitinge D. Trumpas paleido aiškią užuominą, kad sieks perrinkimo.

"Ir dabar, kad mūsų šalis būtų sėkminga, saugi ir šlovinga, aš labai, labai, labai, labai, tikriausiai tai darysiu dar kartą, gerai?" D. Trumpas sakė. "Labai, labai, labai, labai tikriausiai."

Mitinge susirinkusi minia džiūgavo, skanduodama "Trump! Trump! Trump!"

"Tai gražu, na, ruoškitės, tik tiek jums sakau, labai greitai", - sakė D. Trumpas. "Pasiruoškite."

Autorius: Frank Fang iš "The Epoch Times";Šaltinis su nuorodomis: Planet-Today.com pasaulio naujienos.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau