Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 15

Kokie būna vyriški apkabinimai ir ką jie reiškia?

Kūno kalba nemeluoja. Žodinė mūsų jausmų ir veiksmų išraiška sudaro tik apie 10 % pasauliui perduodamos informacijos. Visa kita išreiškiame veiksmais – kūno padėtimi, galvos pakreipimu, rankos paspaudimais, o vyro ir moters santykiuose, žinoma, meilės ženklais – apkabinimais, prisilietimais ir bučiniais. Sužinokite, ką iš tikrųjų gali pasakyti mylimojo apkabinimai?

Jei vyras apkabina iš nugaros

Jei jis turi įprotį jus apkabinti iš nugaros – džiaukitės, nes tai labai geras ženklas, rodantis, kad jis dėl tavęs kraustosi iš proto. Galbūt net mintyse ruošiasi prisipažinti meilėje.

Jei vyras švelniai apkabina

Jei apkabinimų metu jis mėgsta švelniai ranka perbraukti jums išilgai nugaros – neabejotina, kad jis jau jaučia daug jausmų jums ir jie vis stiprėja. Taip apsikabinęs žmogus yra pasiruošęs rimtiems santykiams.

Jei vyrui patinka stipriai apkabinti

O jei vyras stipriai apkabina savo moterį, reikia žinoti, kad taip jis parodo jai viską, ko negali išreikšti žodžiais. Be to, stiprus apkabinimas yra ženklas, kad jis jos tikrai nori.

Kodėl reikalingi apkabinimai?

Tirpstame iš meilės, drebame iš neapykantos, skruostai dega, kai kalbamė su skriaudiku… T. y. mūsų kūnas reaguoja į visas emocines reakcijas, savo kūno pagalba pajuntame, kas esame. Ir kiekvienas iš mūsų siekiame sukurti savo kūnui geriausias egzistavimo sąlygas: saugumą, šilumą, pasitenkinimą. Kad kūnui (ir sielai) būtų patogu, tereikia kontakto su kitais žmonėmis. Norime būti apkabinti mums brangių žmonių, norime patirti jų šilumą ir nusiteikimą mūsų atžvilgiu.

Į kūną orientuota psichoterapija

Egzistuoja psichologijos kryptis, vadinama į kūną orientuota terapija. Jos šalininkai įsitikinę, kad dauguma psichologinių ir somatinių (kūno) problemų galima išspręsti, jei kūnui leidžiama kalbėti apie savo problemas, nes kūnas „viska mena”, fiksuodamas mūsų jausmus, išgyvenimus, neigiamą gyvenimo patirtį. Kūno psichologija, anot ekspertų, yra trumpiausias kelias į pasąmonę, taigi ir į mūsų problemų ištakas. Apkabinę vienas kitą, net patys to nesuvokdami randame patikimiausią kelią į mums brangaus žmogaus širdį.

Apkabinimai yra skausmą malšinantys vaistai

Kai apsikabiname vienas kitą (natūralu, kad toks efektas kyla tik su mums svarbiais ir artimais asmenimis), organizme gaminasi endorfinai – laimės ir malonumo hormonai. Oksitocinas taip pat yra raminantis hormonas. Juk apsikabinimais parodome žmogui, kad jis nėra vienas, nes mes jį saugome. Taigi, taip patenkiname pagrindinį išlikimo ir saugumo instinktą. Reaguojant į šį veiksmą, gaminasi malonumo hormonai, kurie teigiamai veikia psichologinę ir fizinę žmogaus sveikatos būklę.

Kodėl vyrai mus apkabina?

Vyrams apkabinimus, nesvarbu, kas buvo iniciatorius, vertina kaip šilumos jausmą, sako, kad jie suteikia saugumo jausmą, nusiraminimo šaltinį. Apkabindami jie jaučiasi taip, tarsi tikrai turėtų draugą. Apkabinai padeda jaustis mylimam, leidžia užuosti savo mylimąją. Galų gale, apsikabinti tiesiog labai smagu ir malonu.

Jei vyras neapkabina…

Būna ir taip, kad praeina ne vienas pasimatymas, o vyras nesiekia moters apkabinti. Ką tai gali reikšti? Mes pradedame svarstyti, kad gal jis impotentas, gal aš jam nepatinku kaip moteris. Atmeskime kvailas abejones – jei jam jūs nepatiktumėte, vargu ar jis apskritai eitų su jumis į pasimatymus. Greičiausiai jis tiesiog nedrąsus ir bijo būti įžūlus. Tai galėjo lemti auklėjimo ypatumai ar jo psichologinis pasaulio suvokimas. Pabandykite jį paliesti atsitiktinai. Greičiausiai ši kibirkštis sukels didelę ugnį, kuri dega jo krūtinėje, bet jis bijo jums apie tai prisipažinti!

priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau