Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 16

"Reuters" nori DEPOPULACIJOS, kad būtų pasiektas "klimato teisingumas", - sako, kad yra per daug gyvų žmonių.

Korporacijų kontroliuojama žiniasklaida praneša, kad bendras pasaulio gyventojų skaičius viršijo aštuonis milijardus žmonių, o tai, anot Reuters, yra per daug, kad būtų išlaikytas "klimato teisingumas".

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Kad būtų sustabdytas "visuotinis atšilimas" ir "klimato kaita", teigia Glorija Dickie (Gloria Dickie), daug šių žmonių - bet, žinoma, ne ji pati - turi pasitraukti, kad klimatas galėtų pasveikti.

Jei depopuliacija nebus įvykdyta, anot G. Dickie, tuomet "regionams, kurie jau dabar susiduria su išteklių trūkumu dėl klimato kaitos", teks patirti "dar daugiau sunkumų".

Dickie'io filosofiją palaiko ne kas kitas, o ekoekstremistas daktaras Paulas Ehrlichas, parašęs knygą "Populiacijos bomba", kurioje iš esmės propaguojamas masinis genocidas kaip vaistas nuo klimato kaitos.

Nepamirškite, kad Ehrlicho knyga pirmą kartą buvo išleista 1968 m. Jau tada klimato ekstremistai gąsdino save ir kitus, kad pasaulis yra beprotiškai perpildytas ir kad jį reikia išnaikinti.

Dickie iš tikrųjų cituoja "Gyventojų bombą" ir rašo, kad spartus gyventojų skaičiaus augimas kartu su klimato kaita "artimiausiais dešimtmečiais gali sukelti masinę migraciją ir konfliktus".

Smithsonian Magazine teigia, kad Ehrlicho propaganda prieš gyventojų skaičiaus augimą lėmė "žmogaus teisių pažeidimus visame pasaulyje".

Jei kada nors matėte ar girdėjote, kad vietoj nelegalių imigrantų ar nelegalių užsieniečių būtų vartojamas terminas "klimato migrantai", turite būti dėkingi tokiems žmonėms kaip Ehrlichas ir Dickie, nes jie įtvirtina klaidingą nuomonę, kad nelegalūs migrantai užplūdo Jungtines Valstijas, nes jų tėvynėse blogėja "klimatas".

"Reuters" propaganda skambėjo kaip scena iš Holivudo režisieriaus Rono Howardo filmo "Inferno" (2016 m.), kai antagonistas Bertrandas Zobristas (Bertrand Zobrist) TED Talk tipo paskaitoje pasisakė prieš gyventojų perteklių", - rašo Josephas Vazquezas leidinyje "Newsbusters".

"Zobristas tiesiog buvo vaizduojamas, kaip gąsdina susirinkusiuosius, kad planetos gyventojų skaičius artėja prie "8 milijardų dabar".

Dar vienas dalykas, kurį verta paminėti, yra tai, kad knygoje "Populiacijos bomba" Ehrlichas prognozavo, jog pasaulis taip persigaus, kad galiausiai žlugs... XX a. septintajame dešimtmetyje. Akivaizdu, kad taip niekada neįvyko, todėl Ehrlicho knyga yra grožinė literatūra.

Tai, kad kas nors vis dar ją cituoja, daug ką pasako apie klimato kulto atsidavimą, kuris ir toliau perteikia jos principus kaip mokslinę tiesą. Akivaizdu, kad Ehrlicho pažadėtas klimato sukeltas badas, dėl kurio "šimtai milijonų žmonių" mirtų iš bado, niekada neįvyko.

Ehrlichas taip pat prognozavo, kad vaikai, gimę septintajame dešimtmetyje ir vėliau, "paveldės visiškai kitokį pasaulį, kuriame septintojo dešimtmečio standartai, politika ir ekonomika yra mirę".

Buvo viena žiniasklaidos priemonė, žurnalas Smithsonian, kuri išdrįso pavadinti Ehrlichą jo nesąmonėmis. Jame paskelbtame straipsnyje aiškinama, kad Ehrlicho propaganda, nukreipta prieš gyventojų skaičiaus augimą, "paskatino kryžiaus žygį, dėl kurio visame pasaulyje pažeidžiamos žmogaus teisės".

"Ar "Reuters", nusprendusi paskelbti Ehrlicho paniką kartojantį straipsnį, nepamiršo šio fakto?" klausia Vazquezas.

"Žinoma, "Reuters" nesistengė atsiriboti nuo Ehrlicho. Tiesą sakant, šiame straipsnyje Ehrlichas net nebuvo paminėtas. Tiesą sakant, atrodė, kad "Reuters" ėmė vadovautis Ehrlicho pavyzdžiu ir sukūrė savo sušvelnintą "Populiacijos bombos" versiją."

Toje sušvelnintoje versijoje Dickie teigia, kad politikos formuotojai turi imtis drastiškų veiksmų, kad būtų užkirstas kelias pernelyg dideliam gamtos suvartojimui, nes žmonės "konkuruoja su laukine gamta dėl vandens, maisto ir erdvės".

Jos nuomone, įstatymų leidėjai gali skatinti ir priimti prieš gyventojų skaičiaus didėjimą nukreiptus įstatymus, įskaitant įpareigojimus, kurie leistų "pakeisti vartojimo įpročius". Tai "Populiacijos bomba", kurioje vėl naudojama ta pati nuvalkiota gąsdinimo taktika, kuri, žinoma, niekada nepasiteisina.

Norite daugiau sužinoti apie apgaulę, susijusią su visuotinio atšilimo apgaule? Tai galite padaryti svetainėje Climate.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau