Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 23

Pagrindinės berniukų auginimo taisyklės

Kiekvienas iš tėvų nori, kad jo vaikas būtų geriausias, koks tik gali būti. Taigi kokios yra svarbiausios auklėjimo sritys, padedančios formuoti berniuko asmenybę?

Svarbiausias ir svarbiausias auklėjimo dalykas yra tinkamas pavyzdys vaiko akyse.

Idealus pavyzdys yra tėvas. Jei tokio nėra, tuomet tam, kad susidarytų tam tikras žmogaus įvaizdis, gali padėti senelis, dėdė, krikštatėvis.

Motinos meilė ir rūpestis.

Būtent motina berniukui parodo ir moko, kaip suvokti moterį, jos apkabinimai, rūpestis, bučiniai ir priėmimas moko berniuką gerbti ir branginti moteris ir kitus žmones.

Pagyrimai ir parama.

Tai neatsiejama auklėjimo dalis, leidžianti vaikui pasitikėti savimi ir formuojanti teigiamą požiūrį į pasaulį ir jo pasiekimus.

Atsakomybės ugdymas

Svarbu išmokyti vaiką, kad bet koks veiksmas turi savų pasekmių, už kurias teks prisiimti atsakomybę. Taip pat svarbu pratinti prie tvarkos kasdieniame gyvenime.

Svarbu berniuką išmokyti ekologiškai reikšti savo emocijas ir jausmus, o ne slopinti juos, ar dėl jų gėdintis. Jis, žinoma, yra būsimas vyras, tačiau ir būsimi vyrai turi teisę liūdėti, verkti, bijoti, išsigąsti ir pan.

Būtina skatinti vaiko savarankiškumą

Net jeigu vaikas veikia lėtai, nerangiai ir nemokšiškai, suaugusieji neturėtų perimti iniciatyvos ir padaryti visus darbus už jį. Galite vaikui padėti, bet neatimkite iš jo asmeninių laimėjimų net ir smulkmenose.

Neatimkite iš vaiko teisės rinktis, negniuždykite jo siekių ir norų

Labai puiku suteikti berniukui galimybę pačiam pasirinkti, pavyzdžiui, „nori dėvėti šiuos šortus ar kitus?“ Toks paprastas veiksmas leidžia vaikui pajausti atsakomybę už savo sprendimą. Arba jeigu vaikui kilo noras prisirinkti įvairiausių nešvarių akmenukų ar šakelių ir susiręsti iš viso to kokį nors namuką – nereikia to drausti ar brukti savo nuomonės apie tai, koks tas namukas turėtų būti. Leiskite jam pačiam vadovauti savo fantazijų skrydžiui.

Negalima pažeidinėti jo asmeninių ribų, net jeigu jis, atrodytų, dar visai mažas

Kiekviena gyva būtybė turi poreikį turėti savo erdvę, ir berniukas čia – ne išimtis. Žinodamas savo ribas, gebėdamas priimti sprendimus ir pasirinkti, berniukas, užaugęs vertu vyru, pats gerbs kitų ribas, tuo pat neleisdamas pažeisti savųjų.

Svarbu, kad tėvai nepersistengtų, stengdamiesi iš berniuko išauginti tikrą vyrą, kitaip galite sužaloti vaiko individualumą ir unikalumą.

Auginti vaiką, berniuką ar mergaitę, nėra lengvas darbas, tačiau šiame kelyje svarbiausia suprasti, kad nė vieno vaiko neįmanoma išlepinti sveika meile, palaikymu ir priėmimu.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau