Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Lapkričio » 24

Visatos ženklai, kurie pranašauja susitikimą su likimo žmogumi

Niekada nežinai, kur gali sutikti savo svajonių vyrą

Susitikimas su antrąja puse retai kada būna netikėtas. Visata pasistengs parodyti jums įvairius signalus ir užuominas. Kad jų nepraleistumėte, turite mokėti sulėtinti tempą, stebėti viską, kas mus supa, ir daryti teisingas išvadas.

Kokie požymiai padeda žmogui nustatyti, kad lemtingas susitikimas jau arti?

 • Jei susitaikėte su vienatve, jei joje jaučiatės patogiai ir jaukiai, jei nusivylėte pašlijusiais santykiais ir atsitiktiniais pasimatymais, jei susitikimai neteikia jums džiaugsmo ir praradote viltį sulaukti naujos meilės ir santykių, tai ženklas! Visata suteikia jums galimybę atsipalaiduoti, nustoti ieškoti ir laukti. Ji siūlo tiesiog laukti, kol gyvenimas pasikeis. Jūsų vyras jau yra ant slenksčio, jums nebereikia niekieno ieškoti patiems, nusivilti pažintimis ir atsitiktiniais susitikimais. Atminkite, kad mažus rūpesčius, kurie, tarsi sniego gniūžtė, vienu metu nukrito jums ant galvos, netrukus užgoš susitikimo su lemtingu žmogumi džiaugsmas.
 • Jei po išsiskyrimo greitai atsikratote visų nuoskaudų ir rūpesčių, jūsų siela rami ir tvarkinga, trokštate išorinių (pakeisti šukuoseną, garderobą ir pan.) ir vidinių (naujų pomėgių) pokyčių - tai rodo, kad artimiausiu metu turėtumėte būti ypač atsargūs, kad nepraleistumėte savo meilės, kuri vaikšto kažkur netoliese.
 • Jei pametėte žiedą namuose, vadinasi, jūsų mylimasis yra ant slenksčio. Jei pametėte auskarą, vadinasi, netrukus turėsite vestuves.
 • Jei pastebėjote, kad lengvai atleidžiate visas skriaudas, nustojote laikyti nuoskaudas prieš žmones, jūsų širdis atvira ir pasirengusi užmegzti naujus santykius. Laukite, kol pats likimas netrukus pasibels į jūsų duris.
 • Jei vis dažniau pastebite, kad į jus žvelgia nepažįstami žmonės, tai ne veltui. Žinoma, tai gali sukelti nepatogumų ir įtampą. Tačiau kiekvienas jūsų kelyje sutiktas žmogus gali būti ne atsitiktinis, o atsiųstas pačios Visatos. Kai žvelgdami vienas kitam į akis pajusite žąsies odą, neatsitraukite iš karto, jei tai susitikimas su mylimuoju.
 • Jei dažnai sapnuojate aiškius sapnus, Visata per juos siunčia jums signalus. Jei sapne matote nepažįstamą žmogų, prisiminkite jį arba ją, o dar geriau - užsirašykite visas sapno detales į užrašų knygelę, kad nepamirštumėte. Taip galėsite iš karto nustatyti tinkamą žmogų ir išvengti nereikalingų susitikimų. Jei sapnuojate batus, žinokite, kad tai ženklas, jog ruošiatės tuoktis. Jei sapne matote baltas arba raudonas rožes, tai ženklas, kad atėjo laikas rinktis vestuvinę suknelę. Žuvys yra ženklas, kad esate nėščia. Sapne matuotis sijoną - tai pasimatymas.
 • Jei tvenkinyje pamatysite dvi gulbes, apsivijusias kaklą, tai bus ženklas. Visata jums sako, kad netrukus jūsų gyvenime įvyks ilgai lauktas susitikimas su lemtingu žmogumi.
 • Jei kelyje randate pasagą, žinokite, kad tai ne atsitiktinumas. Tai ženklas, kad netrukus būsite laimingi.
 • Jei daugiamilijoniniame mieste ant grindinio rasite balto paukščio plunksną, žinokite, kad tai Visatos ženklas, kuris jums duoda užuominą, kad turėtumėte būti atsargesni, nes jūsų mylimas žmogus yra kažkur netoliese. Nepraleiskite. O jei ant palangės pamatysite balandį, žinokite, kad netrukus ištekėsite!
 • Jei per vestuves pagaunate nuotakos puokštę, tai - greitos santuokos ženklas.
 • Jei jums niežti lūpas, netrukus teks bučiuotis. O jei jums niežti kulną, netrukus būsite pakviesti į pasimatymą.
 • Jei tau niežti dešinę ranką, tikėkis sutikti gerą žmogų. Jei tau niežti kairę ranką, tikėkis dovanų.

Kaip įvyksta lemtingi susitikimai?

Apskritai visi sėkmingi susitikimai įvyksta netikėtai, jiems neįmanoma pasiruošti. Ne veltui sakoma, kad žmogus gali nueiti išnešti šiukšlių arba nubėgti į artimiausią parduotuvę nusipirkti duonos ir sutikti savo likimą. Viskas gali vykti labai greitai ir žmogui nepastebimai. Galite tiesiog peržvelgti socialinių tinklų kanalą ir pamatyti jį ar ją...

Kai padarysite įspūdį nepažįstamam žmogui, net jei nedėvėsite makiažo ir nevilkėsite senų sportinių kelnių, jis jumis susidomės bet kada ir bet kur. Kiekviena diena yra tarsi nauja pažintis, kuri sukrečia iki širdies gelmių.

Būkite atidūs, nepraleiskite lemtingo susitikimo, neapsunkinkite visatos užduoties, kuri siunčia jums signalus, kuriuos ne visada pastebite. Sėkmės jums!
 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau