Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Vasario » 28

Likimas, kurį lemia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo

Paskutinis skaitmuo yra ypač svarbus. Sužinokite, ką jis reiškia!

Likimas, kurį lemia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo

Mūsų protėviai tikėjo, kad siela pati pasirenka, kada įsikūnyti. O paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo yra ypač svarbus. Jį globoja viena iš penkių stichijų, kurios pagalba galima daug pasakyti apie žmogaus charakterį, gebėjimus ir net sužinoti jo ateitį.

Žinoma, į tokias prognozes nereikėtų žiūrėti pernelyg rimtai, tačiau bus įdomu išbandyti teoriją ant savęs ir pažįstamų.

Papasakosime, ką reiškia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo.

0 ir 1

Stichija - Metalas

Metalo stichijoje gimę žmonės yra labai ryžtingi: jie tiksliai žino, ko nori, ir visada pasirengę apginti savo požiūrį. Jie pasižymi tvirtu charakteriu ir kartais kelia per didelius reikalavimus sau ir kitiems.

Metalo žmogus siekia materialinės gerovės ir prabangos. Jie nebijo vienatvės ir sunkių gyvenimo sąlygų.

2 ir 3

Stichija - Vanduo

Šio elemento atstovai yra emocionalūs ir įžvalgūs. Jie pasižymi gera intuicija ir dažnai yra linkę manipuliuoti. Tokie žmonės gali būti paslaptingi ir nemėgsta atskleisti savo paslapčių kitiems. Jie pasižymi gera vaizduote ir diplomatinėmis savybėmis.

"Vandens" žmogus - ne tik geras organizatorius, bet ir atlikėjas. Tačiau jis dažnai būna pasyvus ir linkęs pataikauti savo užgaidoms.

4 ir 5

Stichija - Medis

Žmonės, gimę Medžio stichijoje, labai dosnūs ir atviri viskam, kas nauja. Jie mėgsta pažinti pasaulį ir yra labai darbštūs, kartais net per daug, todėl turi mokėti tinkamai atsipalaiduoti. Neretai jie imasi per daug, neapskaičiavę savo jėgų. Jie yra geri draugai, kuriais visada galima pasikliauti.

Tokie žmonės nesivaiko pinigų ir įvairių ekscesų, tai, nuo ko jie gali tapti priklausomi, yra kiti žmonės.

6 ir 7

Stichija - Ugnis

"Ugnies" žmonės yra labai energingi, charizmatiški ir temperamentingi. Be to, šie žmonės negali pakęsti vienatvės ir mėgsta nuolat judėti į priekį. Todėl jie dažnai renkasi lyderių vaidmenį.

Bendraudamas ugnies žmogus egoistiškas, labai emocionalus, dažnai net agresyvus. Jis dažnai būna nekantrus ir užsispyręs.

8 ir 9

Stichija - Žemė

Šio elemento atstovai yra labai atsakingi ir rūpestingi. Šie žmonės pasižymi gera intuicija, kuri dažnai padeda jiems įžvelgti skirtingus požiūrius ir blaiviai įvertinti situaciją.

Jie mėgsta kontroliuoti ir spręsti problemas žingsnis po žingsnio. Tiesa, jie dažnai bijo visko, kas nauja, yra tikri konservatoriai. Žemės žmogus yra labai tiesmukas ir užsispyręs.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.11.2017 laikas 10:36 Receptai – Patiekalai Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: medėjančio alavijo lapai, beržo pumpurai, liepos žiedai, medus, alyvuogės.

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 11:45 Receptai – Patiekalai Žagarėliai. Skanių žagarėlių receptas
Pasigaminkime skanius žagarėlius. Skanių žagarėlių receptas. Iškepę žagarėliai dedami ant popierinės servetėlės, kad susigertų aliejus. Dar šilti žagarėliai pabarstomi cukraus pudra.

Skaityti daugiau

11.11.2019 laikas 23:09 Receptai – Patiekalai Traškūs šokoladiniai pyragėliai su zefyrais ir riešutų sviestu

Garų vonelėje juodąjį šokoladą ištirpdykite su sviestu. Į tirpinį berkite tirpios kavos miltelius, cukrų ir maišykite, kol masė atvės. Į dubenį su atvėsusiu šokoladu įmuškite kiaušinį, supilkite vanilės ekstraktą, kakavos milte...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau