Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Spalio » 30

5 ženklai, kad vyras jums skirtas

Kai kurie vyrai į jūsų gyvenimą ateina kaip iššūkis, o kiti - kaip tikra likimo dovana. Norėdami nustatyti, kad tai yra likimas, turėtumėte išmokti atkreipti dėmesį į ženklus. Jei pamatysite bent tris, kurie čia aprašyti, jis jums skirtas.

ŽENKLAS NR. 1: GYVENIMO SCENARIJAUS PANAŠUMAS

Vienas aiškiausių ženklų, kad vyras į jūsų gyvenimą atėjo likimo valia, yra panašumas su juo. Tai nereiškia, kad esate panašaus temperamento. Tai susiję su tuo, kad gyvenime patyrėte panašių išgyvenimų. Pavyzdžiui, abu turite liūdnos patirties iš ankstesnių santykių, mėgstate tuos pačius filmus arba turite bendrą hobį. Paprastai tokie sutapimai leidžia jums tapti artimesniems ir darnesniems su partneriu. Kuo daugiau panašių akimirkų jūsų gyvenime, tuo stipresnis bus jūsų ryšys su vyru ateityje.

ŽENKLAS NR. 2: PAGUODA TYLOJE

Dažnai mano klientai man sako, kad nori sutikti vyrą, su kuriuo būtų lengva kalbėtis apie viską.

"Kaip ilgai galite sėdėti vienas šalia kito tylėdami?"

Šis klausimas dažnai suklaidina moteris. Puiku turėti bendrų pokalbių temų. Tačiau, mano pastebėjimu, daug geriau, jei porai patogu būti tyliai. Taip nutinka retai, todėl paprastai žmonės nuolat ieško temų, apie ką pasikalbėti, kad užlopytų santykių "skyles" ir jaustųsi vieniši.

Tačiau jei vyras jums tikrai tinka, jums nereikės nuolat ieškoti temų pokalbiui, nesijausite nepatogiai tylėdami ir pradėsite suprasti vienas kitą be žodžių.

ŽENKLAS NR. 3: VISI YRA LAIMINGI, KAI PADARO SAVO PARTNERĮ LAIMINGESNĮ

Kai kuriuose santykiuose vienas partneris daro neigiamą įtaką kitam, slopindamas jo valią ar troškimus. Tokie santykiai vadinami toksiškais. Juose nėra meilės.

Kai sutiksite likimo siųstą žmogų, jūsų santykiuose nebus jokio negatyvumo. Su juo jausitės lengvai ir laisvai. Jis stengsis pagerinti jūsų gyvenimą, o jūs stengsitės papuošti jo gyvenimą. Tokie santykiai niekada nesubyrės ištikus sunkumams, todėl sąjunga taps dar stipresnė.

ŽENKLAS NR. 4: TAI NEBUVO MANO KALTĖ, JIS ATĖJO PAS MANE.

Kai kurios moterys, bijodamos vienatvės, vaikšto ant pirštų galiukų paskui kiekvieną, kuris joms skiria nors truputį dėmesio. Tokios merginos visuomet ieško. Kai jie randa vieną ir pasiima jį į savo šiltą lizdą, nusivilia savo pasirinkimu.

Kai žmogus bus atsiųstas iš aukščiau, jūsų susitikimas ir pažintis bus staigmena abiem. Jums nereikės jo ieškoti pažinčių programėlėse, restoranuose ar klubuose. Vyras atsiras jūsų gyvenime tuo metu, kai jums jo labai reikės.

ŽENKLAS NR. 5: DALYVAUKITE VIENAS KITO GYVENIME

Santykiai su jums skirtu vyru visada grindžiami pasitikėjimu ir pagarba vienas kitam. Poroje, kurioje partneriai yra skirti vienas kitam, visada yra abipusė pagalba, rūpestis ir empatija. Padėti žmogui ne tik materialiai, bet ir dvasiškai bei moraliai, kai partneris padeda savo mylimajai. Jis jūsų nenuvilia ir visada padrąsina. Toks vyras visada yra šalia, jei jums reikia jo paramos.

Tokie santykiai su žmogumi, žinoma, suartina partnerius, bet negarantuoja, kad atsikratysite visų sukrėtimų ir neramumų. Pagrindinis skirtumas - noras įveikti buitines situacijas ir išsaugoti santykius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau