Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 25

Komplimentai vyrams. Santykiai be veidmainystės ir pagiežos

Psichologija ir nieko daugiau.

Pamirštame, kad vyrui kartais reikia priminti, koks jis tikras, geras, stiprus ir vertas.

Sakykite, kada paskutinį kartą jam tai sakėte? Ar mokate įvertinti net menkiausius priešingos lyties atstovų veiksmus?

Tik nebėkite dabar pas jį, kad pagaliau pasakytumėte, jog staiga praregėjote ir supratote, koks tikras ir vertas jis yra! Jei 10 metų tylėjote ir staiga, kai jis guli ant sofos ir draskosi pilvą, pasipylė komplimentai, jis tikriausiai pažvelgs į jus su labai nustebusia veido išraiška. 

Viskas turi prasidėti nuo mažų dalykų.

Daugelis moterų mano, kad komplimentai sugadins vyrą, jis atsipalaiduos.

Ar bandėte taip mąstyti?

Nė vienas vyras dar netapo silpnapročiu, kai jam buvo pasakyta: "Koks tu tikras vyras!

Ir tai ne iš pagiežos ar veidmainystės, mes tiesiog pamiršome, kaip vertinti ir gerbti vyrus!

Iš asmeninės patirties:

Išeinu iš privažiavimo, o vyriškis eina priešinga kryptimi ir prilaiko man duris, aš nedrebiu jam atsainaus „ačiū”, su jausmu, kad tu gi vyras, tu privalai taip daryti. Aš jam pasakau: „didžiulis ačiū, jūs – tikras vyras!” Ir žinote, vyriškio veidas nušvito, ir jeigu aš jo po to paprašyčiau išnešti man šiukšles, jis paimtų ir išneštų.

Kas jums trukdo taip elgtis su savo vyru? Sakysite, jis to nenusipelnė? O jūs pati ar nusipelnėte jo tikro ir nuoširdaus dėmesio?

Bet kuris vyras nori grįžti namo ne kaip į karą, jis nori grįžti ten, kur yra laukiamas, vertinamas ir mylimas, tada jam norisi stengtis būti šiai moteriai geresniu. Moteriai, kuri jį vertina ir supranta.

Tai visai nereiškia, kad reikia jį užbombarduoti komplimentais, tai nebus nuoširdu ir apčiuopiama, ne iš širdies, pradėkite nuo mažo. Išnešei šiukšles – ačiū, tu man labai padėjai. Pakabinai lentyną – tu stiprus vyras ir aš nežinau, ką be tavęs daryčiau.

Leiskite sau būti moterimi, o jam – vyru.

Ir laikui bėgant pamatysite, kad jis ims stengtis, skirs jums daugiau laiko ir dovanos dovanas, kad vėl ir vėl sulauktų jūsų pritarimo.

Taip, būtent šitaip ir veikia šitas gamtos užprogramuotas mechanizmas. Jūs atiduodate energiją, o paskui ji jums sugrįžta. O ne taip, kaip elgiasi dauguma: tarkuoja vyrą 24/7 režimu, o paskui griežtai reikalauja, kad jis tokią „tarką” dar ir brangintų, mylėtų, lepintų.

Vyrai stiprūs kūnu ir dvasia, tačiau jei paimsime visą dvasinę struktūrą – jie pakankamai trapūs.

O moteris, kuri tai žino ir supranta – tikras lobis kiekvienam vyrui.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau