Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Lapkričio » 26

Brazilijos paplūdimyje rasta «ateivio ranka»: ką mokslininkai sako apie šiurpią galūnę

Brazilijos paplūdimyje pora vaikščiojo po paplūdimį, kai jame aptiko šiurpų objektą. Žmonės pastebėjo, kad tai, ką jie rado, atrodė "kaip ateivio ranka smėlyje".

Ką pagalvotumėte, jei paplūdimyje rastumėte tokią "ranką"?

Leticia Gomez Santiago ir jos draugas Devaniras Souza vaikščiojo pakrante, kai susidūrė su milžiniška ranka ilgais kauliniais pirštais. Jie nufotografavo objektą ir paskelbė jį socialinėje žiniasklaidoje. 

Brazilijos paplūdimyje rasta «ateivio ranka»

Nuotraukas pastebėjo jūrų biologas Erikas Kamingas, kuris teigė, kad "ranka" priklauso banginiui, delfinui ar net jūrų kiaulutei. Sprendžiant iš irimo stadijos, jūros gyvūnas nugaišo maždaug prieš 18 mėnesių.

Delfinų pirštai

Nors rasta galūnė atrodo tarsi svetima, tokia anatomija būdinga jūrų žinduoliams, kurie šį bruožą perėmė iš savo protėvių, vaikščiojusių sausuma maždaug prieš 50 mln. metų. Banginiai, delfinai ir jūrų kiaulės yra stambaus, maždaug lapės dydžio gyvūno su pailgu kūnu ir uodega palikuonys. Ši senovinė būtybė klajojo po žemę ir medžiojo vandenyje, kol tapo visiškai vandeninga.

Brazilijos paplūdimyje rasta «ateivio ranka»

Norėdamas iliustruoti banginių anatomiją, praėjusiais metais Danijos valstybinio gamtos istorijos muziejaus stuburinių zoologijos docentas ir herpetologijos kuratorius daktaras Markas D. Schertzas išpjaustė į krantą išplautą banginį su snapu. Gyvūno "rankų" nuotraukos apskriejo internetą visame pasaulyje! 

Brazilijos paplūdimyje rasta «ateivio ranka»

Tada Schertzas pasakė: "Gyvūnų plaštakos ne kartą evoliucionavo skirtingose žinduolių ir roplių linijose, kiekvieną kartą skirtingai; tačiau pagrindinė struktūra yra penkiapirštės galūnės, tačiau specifinė [galūnių] struktūra labai skiriasi."

Brazilijos paplūdimyje rasta «ateivio ranka»

Ar žinojote apie šią jūrų gyvūnų savybę?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau